امروز : دوشنبه 04 شهریور 1398
   
  • تفاهم نامه انجمن روانشناسی ایران و فدراسیون پهلوانی امضاء می شود

   تفاهم نامه انجمن روانشناسی ایران و فدراسیون پهلوانی امضاء می شود

   ​نشست مشترک مجتبی جوهری (رییس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای) و دکتر زمانی (رییس انجمن روانشناسی ایران) برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، در این نشست مجتبی جوهری اظهار داشت: هدف از ارتباط و تعامل با سازمان ها، نهادها و انجمن های علمی کشور، استفاده از توانایی های بالقوه این انجمن جهت به ثمر رساندن اهداف فدراسیون در راستای توسعه فرهنگ پهلوانی می باشد.
   جوهری در ادامه با اشاره به اینکه این ورزش هیچ کم و کسری نسبت به دیگر رشته های ورزشی پر مخاطب ندارد، افزود: در جذاب سازی این رشته ایرانی برای قشرهای مختلف به ویژه جوانان و سنین پایه به یک نوآوری اساسی نیازمندیم.
   دبیر ستاد ترویج فرهنگ پهلوانی بیان داشت: امیدواریم با تعامل بیشتر مبان فدراسیون و انجمن های علمی کشور همچون انجمن روانشناسی بتوانیم با مطالعه و برنامه ریزی های دقیق ضمن بالا بردن بعد علمی این ورزش اصیل، قدم های موثری را در معرفی جاذبه های این ورزش ملی به مخاطبانمان برداریم.
   دکتر شیوا دولت آبادی (رئیس هیئت مدیره انجمن روان‌شناسی ایران،) که در این نشست نیز حضور داشت، گفت: ایده همکاری و تعامل با یک فدراسیون ورزشی که درون مایه فرهگی نیز دارد برای انجمن روانشناسی بسیار فوق العاده است.
   دولت آبادی در ادامه با بیان اینکه ترویج فرهنگ پهلوانی برای جامعه کنونی ما لازم و این اقدام بسیار ارزشمند و ماندگار است افزود: انجمن روانشناسی ایران آمادگی خود را برای احیای این فرهنگ غنی در جامعه با به کارگیری توان علمی تعداد زیادی از روانشناسان معتبر کشور اعلام می دارد و به جد این بحث را به عنوان یک هدف مشترک دنبال خواهد کرد.
   گفتنی است: در این نشست که عصرگاه روز دوشنبه 7 خردادماه سالجاری تشکیل شد، میلاد محقق (مشاور فدراسیون) رییس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای را همراهی می کرد.
   در پایان مقرر شد در این زمینه تفاهم نامه ای بین انجمن روانشناسی ایران و فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای امضاء شده و اقدامات لازم انجام گیرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,499,531
تعداد بازدید امروز : 775
تعداد بازدید دیروز : 25,638
آخرین به روزرسانی : 1398/06/04