امروز : پنجشنبه 02 خرداد 1398
   
  • دکتر سلطانی فر در مراسم دیدار جامعه ورزش و جوانان با یادگار امام راحل ؛

   تهدید آمریکا فرصتی برای وحدت ملی است / امروز بیشتر از قبل نیازمند حاکمیت اندیشه های امام راحل هستیم

   تهدید آمریکا فرصتی برای وحدت ملی است / امروز بیشتر از قبل نیازمند حاکمیت اندیشه های امام راحل هستیم

   وزیر ورزش و جوانان گفت : با توجه به شرایط امروز جامعه, بیش از هر زمان دیگری نیازمند حاکمیت اندیشه ها، باورها و مکتب امام راحل در کشور هستیم .

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، دکتر مسعود سلطانی فر در دیدار جامعه بزرگ ورزش و جوانان کشور با یادگار امام به مناسبت بیست و نهمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره ) از یادگار امام بدلیل حضور در جمع اهالی ورزش و جوانان به عنوان پیشگامان عرصه دفاع از کیان نظام و آرمان های امام راحل تقدیر کرد.

   وزیر ورزش و جوانان ، از حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی به عنوان یک چهره چند وجهی در عرصه های سیاسی ، فقهی و اجتماعی و صاحب نظر نام برد و تصریح کرد : یادگار امام در عرصه ورزش نیز بسیار مطلع و صاحب نظر است و تحلیل های بسیار خوبی دارد و همیشه بار و یاور جامعه ورزش بوده اند و غنیمتی برای کشور و جامعه ورزش هستند.

   دکتر سلطانی فر با اشاره به شرایط کشور و حاشیه های برجام اظهار داشت : در شرایط فعلی و با گذشت ٤٠ سال از انقلاب اسلامی بیش از هر زمان دیگری نیازمند حاکمیت ، باورها و مکتب امام راحل هستیم .

   وزیر ورزش و جوانان گفت : آنچه واقعیت دارد جملات ، عبارت ها ،توصیه ها و رهنمودهای معمار کبیر انقلاب اسلامی با باورهای ما عجین و آمیخته شده است .

   وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: در همه عرصه ها نیازمند این مهم هستیم که در جهت تحقق اندیشه های امام و تبلور در عرصه های اجتماعی قدم های اساسی برداریم .

   دکتر سلطانی فر با اشاره به اقدامات کینه توزانه در کاخ سفید علیه ایران گفت : آنها قصد دارند که نگذارند ایران به چهلمین فجر انقلاب شکوهمند اسلامی برسد که این تهدید یک فرصت جدی برای ما در کشور است تا پایه های وحدت و انسجام ملی را تحکیم کنیم .

   وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه جمهوری إسلامی ایران توانسته گلیم خود را در قبال دشمنی های مختلف از آب بیرون بکشد و در توفان حوادث در مسائل تحریم ها همچون سروی کهن بایستد و قد علم کند ، اظهار داشت : هیچ قدرتی توانایی مقابله با اراده ملت ایران را ندارد و ملت ایران با عزم و اراده و دنبال کردن آرمان های امام راحل به روند رشد و توسعه. خود ادامه می دهد.

   دکتر سلطانی فر در بخش دیگری از سخنانش ورزش را ابزاری برای ارتقای غرور و وحدت ملی دانست و تصریح کرد؛ با توجه به اثرگذاری ورزش در وحدت ملی بایستی قدرتمندتر و سرافرازتر از گذشته در میادین ورزشی حاضر شویم و موجبات نشاط ملی را فراهم کنیم .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,340,708
تعداد بازدید امروز : 7,989
تعداد بازدید دیروز : 24,820
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02