امروز : پنجشنبه 02 خرداد 1398
   
  • بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم- غرفه وزارت ورزش و جوانان

   رییس کمیته پدل ایران: ترویج قرآن با روش های نوین موثر تر است/ در حمایت از تولید داخلی باید از خودمان شروع کنیم.

   رییس کمیته پدل ایران: ترویج قرآن با روش های نوین موثر تر است/ در حمایت از تولید داخلی باید از خودمان شروع کنیم.

   رییس کمیته پدل ایران گفت:اانس و الفت با قرآن و مفاهیم آن از ویژگی ذاتی خانواده های ایرانی است که باید این موضوع را به عنوان ظرفیت در نظر داشته باشیم .

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اشکان ابراهیمی رییس کمیته پدل ایران با حضور در غرفه وزارت ورزش و جوانان در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن به همراه مسئولین فدراسیون اسکواش با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ قرآنی گفت: انس و الفت با قرآن و مفاهیم آن از ویژگی ذاتی خانواده های ایرانی است که باید این موضوع را به عنوان ظرفیت در نظر داشته باشیم تا با استفاده از ماهیت خانواده به عنوان جامعه کوچکی که یک جوان یا ورزشکار در آن رشد پیدا می کند بتوانیم تاثیر مفاهیم قرآنی بر زندگی را قوت ببخشیم.
   ابراهیمی ادامه داد: در این مسیر باید دقت داشت که هم گام با رشد فردی و اجتماعی نسل جوان و ورزشکار کشور برنامه ریزان حوزه قرآنی هم باید از روشهای نوین و خلاقانه در جهت ترویج فرهنگ قرآنی استفاده کنند تا به نتایج مطلوب دست پیدا کنند.
   وی در ادامه با اشاره رشته پدل، این رشته را از جمله رشته های ورزشی نوپا معرفی کرد که در پی تلاش صورت گرفته در خصوص معرفی آن رییس فدراسیون جهانی این رشته دوبار به ایران سفر داشته و با مسئولین ورزشی کشور دیدار و گفتگو داشته است.
   ابراهیمی در این خصوص گفت: در طی این دیدارها و با توجه به تلاش های صورت گرفته در شناساندن این رشته در کشور و سطح بین الملل، گفتگوهای اولیه مبنی بر واگذاری مقر توسعه رشته پَدل آسیا به کشورمان انجام شده که امیدواریم به زودی شاهد این اتفاق باشیم.
   رییس کمیته پدل در صحبتهای خود به شعار سال 97 که حمایت از تولید کالای ایرانی است نیز اشاره داشته ودر تبیین اولین گام در مسیر تحقق این شعار گفت: ما در این حرکت باید ابتدا از خودمان شروع کنیم. به این معنی که نگاه مدیران و مسئولین باید ابتدا به نوع مصرف خود و سازمان های تابعه باشد تا بتوان در این مسیر الگوسازی کرد.
   ابراهیمی ادامه داد: در حوزه ورزش و در رشته پدل ما هم بر این باور هستیم که با نگاه حمایتی از تولید ملی و کالای ایرانی قدم برداریم. ما طوری برنامه ریزی کردیم که در طی اعزام ها، اردوها و تورنومنت های ورزشی که میزبان هستیم حتما از تولیدات داخلی استفاده کنیم و درنظر داریم که با مهندسی معکوس بتوانیم ابزار و وسایل مورد نیاز رشته ورزشی پدل را در کشور بومی سازی کرده و تولید کنیم .
   بیست وششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از تاری 29 اردیبشهت لغایت 14 خرداد سال جاری در مصلای بزرگ تهران در حال برگزاری است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,349,258
تعداد بازدید امروز : 16,539
تعداد بازدید دیروز : 24,820
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02