امروز : دوشنبه 23 مهر 1397
   
  • رامین طباطبایی: عشق به وطن باعث می‌شود ورزشکاران ما برای سربلندی پرچم ایران تلاش کنند/ حمایت دولت از قهرمانان نشان دهنده اهمیت ورزش در جامعه است

   رامین طباطبایی: عشق به وطن باعث می‌شود ورزشکاران ما برای سربلندی پرچم ایران تلاش کنند/ حمایت دولت از قهرمانان نشان دهنده اهمیت ورزش در جامعه است

   رییس فدراسیون بسکتبال گفت: برای ورزشکاران فقط پاداش‌های مادی مهم نیست و آن عشق به وطن است که باعث می‌شود قهرمانان ما در هر میدان ورزشی برای سربلند کردن نام ایران تلاش زیادی را انجام دهند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از خبرگزاری برنا، سید رامین طباطبایی رییس فدراسیون بسکتبال کشورمان درخصوص اثرگذاری مراسم تجلیل از قهرمانان در جامعه ورزش صحبت کرد.
   طباطبایی در گفتگو با خبرنگار برنا با اشاره به اهمیت برگزاری این مراسم اظهار داشت: ورزشکارانی که مدال می‌گیرند و برای کشور افتخارآفرینی انجام می‌دهند شبانه‌روز در حال تلاش و کوشش هستند و این مراسم تجلیل به نوعی قدردانی از زحمات عزیزان است. برای ورزشکاران فقط پاداش‌های مادی مهم نیست و آن عشق به وطن است که باعث می‌شود قهرمانان ما در هر میدان ورزشی برای سربلند کردن نام ایران تلاش زیادی را انجام دهند.
   وی در ادامه افزود: بسیار خوشحالم که دکتر روحانی و دولت محترم حمایت ویژه‌ای از ورزشکاران دارند و هر ساله این مراسمات برگزار می‌شود که گوشه‌ای از زحمات ورزشکاران را جبران کنیم. این امر باعث خواهد شد که ورزشکاران ما انگیزه لازم را به دست آورند و اینکه شخص رییس‌جمهور در این مراسم هر ساله حضور دارد نشان دهنده اهمیت ویژه ورزش در جامعه است. امیدوارم که ورزشکاران نیز قدر این مراسم را بدانند و با تلاش بیشتر در میادین برای ما غرورآفرین باشند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,408,089
تعداد بازدید امروز : 12,950
تعداد بازدید دیروز : 25,304
آخرین به روزرسانی : 1397/07/23