امروز : جمعه 03 خرداد 1398
   
  • سرمربی تیم بسکتبال سه نفره بانوان:

   حضور بسکتبال بانوان ایران در رقابتهای جهانی اتفاق بزرگی است / باید ثابت کنیم بسکتبال بانوان ایران کیفیت بالایی دارد

   حضور بسکتبال بانوان ایران در رقابتهای جهانی اتفاق بزرگی است / باید ثابت کنیم بسکتبال بانوان ایران کیفیت بالایی دارد

   سرمربی تیم بسکتبال سه نفره بانوان ایران گفت: حضور در رقابتهای جهانی اتفاق بزرگی برای بسکتبال بانوان است و این وظیفه ماست که بتوانیم با عملکرد خوب امکان حضور بیشتر بانوان در رویدادهای برون مرزی را مهیا کنیم .

   « نیکا بیک لیک لی» در حاشیه اردوی آماده سازی تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان اظهار کرد: پنجمین اردوی تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان ایران به میزبانی گرگان تشکیل شده و بچه ها در دو نوبت صبح و بعد از ظهر تمرینات شان را پیگیری می کنند .
   وی با بیان اینکه سه شنبه به محل برگزاری رقابتها اعزام خواهیم شد، افزود: پیش از اعزام هم دو جلسه تئوری برگزار خواهیم کرد .
   سرمربی تیم ملی سه نفره بسکتبال افزود: اردوی آماده سازی تیم را با 10 نفر شروع کردیم و در حال حاضر 6 نفر در اردوی حضور دارند که از این 6 نفر 4 نفر انتخاب شده و به فیلیپین اعزام خواهند شد.
   او از سعیده الی (گلستان)، مژگان خدادادی ( قزوین)، معصومه اسماعیل ( اصفهان)، کیمیا یزدیان ( تهران) به عنوان مسافران فیلیپین نام برد و اظهار داشت : این حضور اتفاق بزرگی برای بسکتبال بانوان است و این وظیفه ماست که بتوانیم با عملکرد خوب امکان حضور بیشتر بانوان در رویدادهای برون مرزی را مهیا کنیم .
   بیک لیک لی در خصوص هم گروهی تیم ایران با تیم‌های آمریکا، روسیه، آندورا و اوگاندا، نیز توضیح داد : این برای نخستین بار است که تیم ملی بسکتبال ایران در جام جهانی شرکت می‌کند و در گروه بسیار سختی قرار گرفته‌ایم زیرا روسیه قهرمان چهار دوره و مداقع عنوان قهرمانی است و آمریکا هم ابرقدرت بسکتبال دنیا محسوب می‌شود.
   وی ادامه داد: اوگاندا برای نخستین بار در جام جهانی شرکت می‌کند و میانگین قدی بالایی هم دارد، آندورا هم تیم پانزدهم رنکینگ جهانی است و همواره در مسابقات حاضر می‌شود.
   وی اضافه کرد: تمرینات بسیار سختی برای آماده سازی تیم ملی در نظر گرفتیم تا نشان دهیم بسکتبال بانوان ایران کیفیت بالایی دارد، نقطه ضعف ما شاید توانایی فیزیکی و تجربه باشد که باید آن را تقویت کنیم اما از لحاظ فنی در سطح خوبی قرار داریم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,362,768
تعداد بازدید امروز : 12,236
تعداد بازدید دیروز : 17,813
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03