امروز : دوشنبه 04 شهریور 1398
   
  • معصومه اسماعیل زاده: حمایت وزیر ورزش و جوانان اتفاق خوبی را برای بسکتبال سه نفره بانوان رقم زد

   معصومه اسماعیل زاده: حمایت وزیر ورزش و جوانان اتفاق خوبی را برای بسکتبال سه نفره بانوان رقم زد

   بازیکن تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان حمایت وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بسکتبال برای اعزام بانوان ملی پوش را بسیار مهم دانست و افزود : این حمایتها باعث می شود که بانوان برای کسب موفقیتها، بیش از پیش تلاش کنند .

   معصومه اسماعیل زاده در حاشیه اردوی آماده سازی تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان که هم اکنون در استان گلستان در حال برگزاری است در گفت وگو با خبر نگار پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان اظهار کرد: حمایت وزیر ورزش و جوانان و فدراسیون اتفاق خوبی را برای بسکتبال سه نفره بانوان رقم زد که امیدوارم بتوانیم با آمادگی کامل در این مسابقات شرکت کنیم .
   او در ادامه توضیحاتی را در خصوص اردوهای آماده سازی ارائه کرد و افزود : پنجمین اردوی اماده سازی را در استان گلستان پشت سر می گذاریم اردوی بسیاری خوبی است خوشبختانه بنا به نظر کادر فنی برای اینکه ما بتوانیم خودمان را با اب و هوای فیلیپین منطبق کنیم اردوهای اماده سازی در شهرستانهای مختلف ازجمله کرمان و گلستان برگزار کردیم.
   بازیکن اصفهانی تیم ملی بسکتبال سه نفره کشورمان این موضوع را مورد توجه قرار داد که اردوها ی آماده سازی زیر نظر خانم بیک لیک لی در حال برگزاری است و گفت : تمرینات بسیار فشرده و هماهنگ در حال برگزاری است و خوشبختانه ملی پوشان کشورمان در شرایط بسیار خوبی قرار گرفته اند .
   وی در خصوص حضور تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان ایران در جام جهانی، گفت: در گروه بسیار سختی قرار داریم و کسب نتیجه در گروهی تیم های قهرمان و نایب قهرمان جهان حضور دارند بسیار سخت است ، اما امیدوارم با تلاشی که خواهیم کرد بتوانیم بسکتبال بانوان ایران را به دنیا نشان دهیم.
   اسماعیل زاده از کاپ آسیا به عنوان نخستین حضور تیم ملی بسکتبال بانوان در مسابقات برون مرزی نام برد و افزود : با وجود شکست مقابل ژاپن بازی خوبی به نمایش گذاشتیم.
   او با تاکید براینکه حضور در مسابقات بین المللی موجب کسب تجربه بازیکنان و روند رو به رشد تیم ملی خواهد شد، بی تجربگی در میادین بزرگ را تنها ضعف تیم اعلام کرد و خاطرنشان کرد: تیم ملی بسکتبال بانوان ایران از لحاظ فنی و بدنی در سطح بسیار خوبی قرار دارد و تنها ضعف بازیکنان بی تجربگی است .
   اسماعیل زاده در خصوص حضور نیکا بیک لیک لی در راس کادر فنی تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان تصریح کرد: علم مربیان قبلی ما به روز نبود اما خانم بیک لیک لی دانش بسیار بالایی در بسکتبال دارند و به روز هستند، ایشان یکی از مربیان پرتلاش و جوان بوده که انگیزه زیادی به بازیکنان می‌دهند.
   او حمایت وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بسکتبال برای اعزام بانوان ملی پوش را بسیار مهم دانست و افزود : این حمایتها باعث می شود که بانوان برای کسب موفقیتها، بیش از پیش تلاش کنند .
   وی تصریح کرد : از زمان حضور دکتر سلطانی فر نتایج بسیار خوبی توسط بانوان به دست آمده و این به خاطر توجه ویژه ایشان و همکارانشان به توسعه ورزش بانوان است . با همین انگیزه ما هم تلاش می کنیم با تمام توانمان از نام کشورمان دفاع کنیم.
   رقابت‌های جام جهانی بسکتبال سه نفره بانوان با حضور ۲۰ تیم در چهار گروه پنج تیمی از ۱۸ تا ۲۲ خرداد به میزبانی فیلیپین برگزار می‌شود که ایران به همراه تیم‌های آمریکا، روسیه، آندورا و اوگاندا در گروه سوم قرار دارد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,499,259
تعداد بازدید امروز : 503
تعداد بازدید دیروز : 25,638
آخرین به روزرسانی : 1398/06/04