امروز : شنبه 04 خرداد 1398
   
  • رییس فدراسیون ناشنوایان :افراد مانوس با قران درک درست تری اززندگی دارند

   رییس فدراسیون ناشنوایان :افراد مانوس با قران درک درست تری اززندگی دارند

   رییس فدراسیون ناشنوایان گفت :قران گشاینده راه ها و روشنگر قلبهاست و همین باعث می شود که افراد مانوس با قران که درک حقیقی از تعالیم آن دارند انسانهایی متفاوت هستند

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان سید مصطفی کریمی، ضمن تشکر از مسولان وزارت ورزش و جوانان جهت راه اندازی غرفه وزارت ورزش و جوانان در نمایشگاه قران و قراردادن نام و یاد ورزشکاران در کنار قران کریم بیان کرد: برخلاف تصور عموم ورزشکاران ارتباط بسیارزیادی با مباحث و مبانی قرانی دارند و امیدوارم بتوانیم پیرو راه و ایین کتاب اسمانی باشیم.
   وی با تاکید بر این موضوع که حضور قران کریم زمان بدرقه ورزشکاران به مسابقات المپیک، جهانی و آسیایی و... و در حین مسابقات حرف اول را میزند ادامه داد: تمرینات و مسابقات ورزشی با بوسیدن تشک توسط ورزشکاران که به نوعی بوسیدن قران است آغاز می شوند و با توسل به قران ، مباحث قرانی و ائمه اطهار با انرژی و روحیه زیاد وارد میدان رقابت می شوند.
   رییس فدراسیون ناشنوایان تصریح کرد ورزشکاران زیر مجموعه فدراسیون نانشنوا نیز همانند سایررشته ها ورزشی ازائمه معصومین تاصی می جویند و درتمامی مراحل زندگی شان از انها مدد می گیرند .
   او یاداور شد : قران گشاینده راه ها و روشنگر قلبهاست و همین باعث می شود که افراد مانوس با قران که درک حقیقی از تعالیم آن دارند درک درستی اززندگی دارند و امیدوارتر از دیگران هستند
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,381,615
تعداد بازدید امروز : 14,798
تعداد بازدید دیروز : 16,285
آخرین به روزرسانی : 1398/03/04