امروز : سه شنبه 28 اسفند 1397
   
  • پاشازاده مدافع اسبق تیم ملی فوتبال:

   غیرت ایرانی همیشه زبانزد بوده است/ ملی پوشان باید از جام جهانی برای معرفی فوتبال ایران استفاده کنند

   غیرت ایرانی همیشه زبانزد بوده است/ ملی پوشان باید از جام جهانی برای معرفی فوتبال ایران استفاده کنند

   مهدی پاشازاده مدافع تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 1998 تاکید کرد ایران در گروه سختی قرار گرفته است اما غیرت ایرانی همیشه از ما تیمی غیرقابل پیش بینی ساخته و چه بسا بازیکنان ما بتوانند توانمندی های خود را در بهترین شرایط به دنیا نشان دهند.

   مهدی پاشازاده در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: از لحاظ فرهنگی حضور تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی اهمیت ویژه ای دارد چرا که این رویداد مورد توجه جهانیان است بنابراین حرکت و رفتار هر بازیکن ایرانی باید معرف فرهنگ و تمدن غنی کشورمان باشد و آن چه که از بعد فنی نیز اهمیت بیشتری دارد همین حضور متناسب با فرهنگ ایرانی است که امیدوارم در تحقق این هدف موفق باشیم.
   مدافع تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 1998 ادامه داد: تیم ملی فوتبال ایران در گروه سختی قرار دارد . قدرت حریفان از ما بیشتر است به همین دلیل نباید انتظار زیاد داشت اما از طرفی غیرت ایرانی هم همیشه از تیم ما یک تیم غیرقابل پیش بینی ساخته است تا جاییکه می توانیم در مقابل تیم های بزرگ نتایج خوبی رقم بزنیم.
   بازیکن اسبق استقلال ارائه نمایش فوتبال خوب و زیبا را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: هر چه قدر بهتر و فنی تر بازی کنیم بهتر می توانیم توانمندی فوتبال ایران در این ویترین مهم را به جهانیان نشان دهیم .
   پاشازاده گفت: میدان جام جهانی یک فرصت بی نظیر برای هر فوتبالیست است که باید از آن نهایت استفاده را ببرد به همین دلیل باید هر بازیکن با تمام وجود و با تمرکز کامل و جسارت زیاد به میدان رود تا بتواند از حیثیت فوتبال ایران دفاع کند.
   این بازیکن سابق تیم ملی حضور بازیکنان ایرانی در لیگ های معتبر اروپایی را مهم دانست و توضیح داد: جام جهانی می تواند فرصت معرفی بازیکنان ایران به تیم های مطرح دنیا باشد بنابراین بازیکنان از این رویداد می توانند با بروز توانمندی استفاده لازم را ببرند تا حضور آنها در لیگ های معتبر دنیا محقق شود چرا که هر چه به تعداد لژیونرهای فوتبال ایران اضافه شود قطعا می تواند به سود رونق این رشته در کشور باشد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,975,617
تعداد بازدید امروز : 22,011
تعداد بازدید دیروز : 11,712
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28