امروز : پنجشنبه 02 خرداد 1398
   
  • زرینچه: تیم ملی در کار دفاعی تبحر دارد / باید سرعت را چاشنی ضد حملات کنیم

   زرینچه: تیم ملی در کار دفاعی تبحر دارد / باید سرعت را چاشنی ضد حملات کنیم

   هافبک راست اسبق تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به توانمدی تیم ملی فوتبال ایران در زمینه دفاعی اظهار داشت: تیم ملی دارای یک ساختار قوی در دفاع است بنابراین برای نتایج خوب در جام جهانی باید در همین ساختار که سالهاست در آن تبحر داریم سرعت را چاشنی ضد حملات کنیم.<br />

   جواد زرینچه در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اهمیت حضور ایران در جام جهانی روسیه را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: این حضور در بین تیم های مطرح دنیا ارزش زیادی دارد که تک تک ملی پوشان باید از این فرصت علاوه بر بروز توانمنی های فنی خود موجبات ارائه فرهنگ و تمدن غنی ایرانی را فراهم کنند.

   بازیکن مطرح سال های دهه هفتاد فوتبال ملی ایران ادامه داد: تیم ملی فوتبال ایران در گروه سختی قرار گرفته است بطوریکه اسپانیا دارای کلاس جهانی و مدعی قهرمانی است و پرتغال نیز از تیم های قدر جهان به حساب می آید و مراکش را هم باید از تیم های مطرح قاره آفریقا بدانیم بنا براین هر چند که نباید از پیش باخته بود اما نباید انتظارات را از تیم ملی زیاد کرد. که با ایجاد بار روانی نتیجه عکس گرفت.

   زرینچه با اشاره به توانمدی تیم ملی فوتبال ایران در زمینه دفاعی اظهار داشت: آنچه مسلم است کی روش بار دفاعی تیم را بالا برده و تیم ملی دارای یک ساختار قوی در دفاع است و به راحتی نمی توانیم فاز هجومی را به تیم وارد کنیم بنابراین برای نتایج خوب در جام جهانی باید در همین ساختار که سالهاست در آن تبحر داریم سرعت را چاشنی ضد حملات کنیم که در این صورت موی دماغ حریفان می شویم و نتیجه بخش است.

   این کارشناس فوتبال ادامه داد: از حضور ایران در بیست و یکمین دوره جام جهانی باید بهترین بهره را ببریم بطوریکه هر ملی پوش با رفتار و عملکردش شناسنامه فرهنگ و تمدن غنی ایران را ارائه دهد.

   جواد زرینچه گفت: این حضور در جام جهانی فرصت خوبی است تا با بروز توانمندی های بازیکنان جذب تیم های معتبر اروپایی شوند که این مهم می تواند دستاورد بزرگی برای هر فوتبالیست و فوتبال ایران باشد و رونق بیشتری را در این رشته به ارمغان آورد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,340,263
تعداد بازدید امروز : 7,544
تعداد بازدید دیروز : 24,820
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02