امروز : پنجشنبه 02 خرداد 1398
   
  • زهرا سعیدی عضو هیات رییسه فراکسیون ورزش مجلس:

   وزارت ورزش و جوانان رویکردی منطقی به توانمندی بانوان در حوزه مدیریتی دارد

   وزارت ورزش و جوانان رویکردی منطقی به توانمندی بانوان در حوزه مدیریتی دارد

   عضو هیات رییسه فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: رویکرد وزارت ورزش و جوانان در انتصاب مدیران شایسته بدون نگاه جنسیتی، منطقی و عادلانه است و قطعا توانمندی بانوان در حوزه مدیریت همچون حوزه ورزش قهرمانی به منصه ظهور خواهد رسید.

   زهرا سعیدی در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان توانمندی بانوان در حوزه مدیریت ورزشی را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت : همانطور که بانوان ورزشکار ایران در رشته های مختلف در عرصه آسیایی و جهانی و حتی بازی های المپیک توانمندی های خود را به اثبات رسانده اند ، قطعا در عرصه مدیریت نیز افراد شایسته ای در حوزه بانوان وجود دارند که می توانند منشأ خدمات ارزنده به جامعه ورزش باشند.
   نایب رییس فراکسیون جوانان مجلس ادامه داد: انتصاب اولین مدیرکل بانوی ورزش و جوانان در استان گیلان بیانگر توجه به توانمندی بانوان در حوزه مدیریتی است که یک نگاه منطقی است و امیدوارم کلیه دستگاه ها فارغ از نگاه جنسیتی توانمندی مدیران را مد نظر قرار داده و از شایستگی های مدیریتی بانوان به سادگی نگذرند.
   سعیدی ادامه داد: آنچه اهمیت دارد بانوانی که در عرصه های مختلف از جمله ورزش فرصت حضور در پست های مدیریتی را با حسن اعتماد وزرا و مدیران بدست آورده اند باید به بهترین شکل ممکن با عملکرد مثبت خود پتاسیل بانوان در حوزه مدیریتی را به اثبات برسانند تا با استمرار در انتصاب های بانوان شایسته، بیشتر از قبل شاهد رویکرد عدالت محوری در انتصاب ها باشیم .
   عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و طراح طرح منع بکارگیری مجدد بازنشستگان در پست های مدیریتی با تاکید بر استمرار در نگاه حمایتی به جوانان و بانوان که صلاحیت احراز پست های مختلف مدیریتی را دارند ابراز امیدواری کرد که با اجرای طرح منع بکارگیری بازنشستگان در مناصب مدیریتی ؛ اقدامات مثمر ثمری را با رعایت عدالت نسلی و چرخش مدیران جهت تعالی کشور شاهد باشیم.
   زهرا سعیدی در پایان با تقدیر از زحمات مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان گیلان، برای مریم بخشی اولین بانوی مدیرکل ورزش و جوانان تاریخ ورزش ایران آرزوی موفقیت کرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,338,137
تعداد بازدید امروز : 5,418
تعداد بازدید دیروز : 24,820
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02