امروز : یکشنبه 28 مرداد 1397
   
  • بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قران - غرفه وزارت ورزش وجوانان

   ملی پوش بانوی جودو کشور:برپایی غرفه وزارت ورزرش وجوانان و حضور ورزشکاران یکی از جاذبه های نمایشگاه قران بود

   ملی پوش بانوی جودو کشور:برپایی غرفه وزارت ورزرش وجوانان و حضور ورزشکاران یکی از جاذبه های نمایشگاه قران بود

   عضو تیم ملی جودی بانوان کشورمان فضای نمایشگاه قران را بسیار مطلوب توصیف کرد و فعال ترین بخش های آن را غرفه های هنری و مکتوب آن دانست .

   مبینا عزیزی در گفت وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان در حاشیه بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قران اظهار داشت : فضای این نمایشگاه بسیار خوب بود. بخشهای هنری و مکتوب آن بسیار فعال‌تر از بخشهای دیگر بود و همین نظر مرا بسیار جلب کرد .
   او ادامه داد : ضمن اینکه برپایی غرفه وزارت ورزش وجوانان و حضور جمع کثیری از ورزشکاران یکی از جاذبه های این نمایشگاه بود که نظر مردم حاضر در ان را جلب می کرد .
   بانوی جودو کار کشورمان همچنین افزود : در واقع یکی از جاذبه های نمایشگاه قرآن این است که تمامی طیف های فکری را در برمی گیرد و برای تمامی رده های سنی برنامه ریزی شده است و درواقع این نمایشگاه طوری طراحی شده که علاقمندان حوزه های مختلف می توانند از امکانات و آثاری که ارائه شده به بهترین شکل بهره برداری کنند.
   او همچنین استقبال مردم از این نمایشگاه را بسیار خوب توصیف کرد وتوضیح داد که دو سال گذشته نیز برای بازدید به این نمایشگاه آمده است ، اما شاهد چنین استقبالی نبوده است .
   عضو تیم ملی جودو براین باور است که نمایشگاههایی از این دست می تواند به سوالات مردم در حوزه های مختبف مذهبی پاسخ دهد ضمن اینکه شکل کاملا علمی و تخصصی در این نمایشگاه با حضور کارشناسان دینی به نمایش درآمده است .
   او در بخش دیگری از سخناش این نکته را مورد توجه قرار می دهد که اکثریت قریب به اتفاق مردم ایران ارتباط قلبی با مسائل دینی دارند اظهار داشت : من شخصا از آموزه‌های دینی و مذهبی را بسیار مدد می گیرم، به ویژه در شرایط سخت مسابقه سعی می کنم با نام خدا و ائمه آرامش بگیرم و باشرایط بسیاربهتری به رقابت بپردازم .
   جودو کار وزن ۵۷ کیلوگرم در بخش دیگری از سخنانش حضور زنان ورزشکارمحجبه در میادین ورزشی را ی حرکت فرهنگی مهم دانست و افزود : این اقدام زنان ورزشکار ما کمک کرده که فرهنگ حضور زنان با در میادین ورزشی با رعایت ارزش های دینی و مذهبی در حهان به‌ویژه بین جوامع مسلمان تسری پیدا کند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 15,020,282
تعداد بازدید امروز : 12,884
تعداد بازدید دیروز : 19,415
آخرین به روزرسانی : 1397/05/28