امروز : جمعه 03 خرداد 1398
   
  • عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس:

   افتخار آفرینی بانوان در دولت تدبیر و امید رشد چشمگیری داشت

   افتخار آفرینی بانوان در دولت تدبیر و امید رشد چشمگیری داشت

   نماینده مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس و عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس به اتفاق جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی از اردوی تیم ملی کبدی ایران به میزبانی شهرستان مهدیشهر بازدید کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ در آخرین روز از اردوی تیم ملی کبدی جمهوری اسلامی ایران که به مدت 15 روز در شهرستان مهدیشهر برگزار شد، نماینده مجلس، معاون فرماندار مهدی‌شهر، شهردار و اعضای شورای شهر مهدی‌شهر، رئیس اداره ورزش و جوانان مهدی‌شهر، رئیس هیأت کبدی استان سمنان و سایر مسؤولان به دیدار ملی‌پوشان تیم کبدی بانوان جمهوری اسلامی ایران در سالن ولایت مهدی‌شهر رفتند.
   نماینده مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس در این دیدار به رشد چشمگیر افتخارآفرینی بانوان در عرصه‌های مختلف در دولت تدبیر وامید اشاره داشت و گفت: در دو دهه ابتدایی انقلاب، کمتر شاهد حضور و افتخارآفرینی بانوان در عرصه‌های مختلف ورزشی، علمی، سیاسی و اجتماعی بودیم؛ اما بعد از آن بانوان این سرزمین توانستند با اراده قوی و باور خود به افتخارات مختلفی برسند.
   احمد همتی بیان داشت: افتخارآفرینی بانوان در تمام عرصه‌ها باعث شد تا همگان سر تعظیم مقابل آن‌ها فرود بیاورند و حضور بانوان در تمامی عرصه‌ها را لازم ببینند و به توانایی آنان اعتماد کنند.
   وی تصریح کرد: این امر باعث شده است تا روزبه‌روز بر حضور بانوان در رشته‌های مختلف ورزشی اضافه شود و باید به جامعه زنان بیشتر بها داد.
   عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید در تمام زمینه‌ها عدالت بین آقایان و بانوان رعایت شود، به افتخارآفرینی و موفقیت بانوان در زمینه‌های مختلف اشاره داشت و گفت: اکنون در دانشگاه‌ها درصد بیشتری از دانشجویان را خانم‌ها تشکیل می‌دهند و این باعث شده است تا رتبه‌های علمی بیشتری را کسب کنند.
   همتی بیان کرد: همچنین در اکثر پست‌های سیاسی و مدیریتی که خانم‌ها سکان‌دار آن هستند، شاهد موفقیت آنان هستیم و کمتر تخلف دیده‌ایم.
   وی ضمن تشکر از زحمات مسؤولان برگزارکننده اردوی تیم ملی بانوان کبدی ایران افزود: امیدواریم شاهد موفقیت روزافزون بانوان ایران اسلامی در تمام مراحل باشیم و ورزشکاران کبدی همچون دوره‌های قبل بتوانند برای ایران عزیز افتخارآفرینی و مدال خوش‌رنگ طلا را در این دوره از رقابت‌ها کسب کنند.
   گفتنی است تیم ملی کبدی بانوان خود را برای بازی‌های جاکارتا ۲۰۱۸ آماده می‌کند و بعد از انجام اردوهای مختلف راهی مسابقات آسیایی می‌شود.
   تیم ملی کبدی ایران همواره رقابت تنگاتنگی با تیم کشور هند داشته است و این باعث شده است تا این دو تیم در اغلب فینال‌های اخیر با یکدیگر روبه‌رو شوند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,362,876
تعداد بازدید امروز : 12,344
تعداد بازدید دیروز : 17,813
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03