امروز : پنجشنبه 31 مرداد 1398
   
  • در مجمع انتخابات فدراسیون سوارکاری

   داورزنی: مشکلات فرآیند صنعتی شدن اسب باید برطرف شود

   داورزنی: مشکلات فرآیند صنعتی شدن اسب باید برطرف شود

   معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای مشکلات فرایند صنعتی شدن أسب در ایران را مورد توجه قرار داد و حل این مشکلات را لازمه پیشرفت سوارکاری ایران دانست .

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در مجمع انتخاباتی فدراسیون سوارکاری از رشته سوارکاری به عنوان یک ورزش خاص نام برد و تصریح کرد: این ورزش به لحاظ تنوع در نوع مخاطب شرایط خاص خودش را دارد که باید به صورت ویژه مشکلات آن را بررسی کنیم .

   وی با بیان اینکه فرآیند صنعتی شدن اسب در کشور ناقص است؛ اظهار داشت : با حل مشکلات مربوط به فرآیند صنعتی شدن ، تولیدکننده ، پرورش دهنده ، مربی و ورزشکار می توانند رشد متوازن و خوبی داشته باشند.

   داورزنی همچنین برخی مشکلات قرنطینه اسب و حضور سوارکاران ایرانی در رویدادهای بین المللی را مورد توجه قرار داد و تعامل همه جانبه اهالی این رشته را برای حل مشکلات خواستار شد.

   وی در بخش دیگری از سخنانش علاقمندی نقاط مختلف کشور به رشته های مختلف سوارکاری را متفاوت دانست و توضیح داد: هر منطقه با توجه به اقلیم خاص خودش رشته های مختلف مربوط به این فدراسیون را ترویج داده است و در طی این سال ها برای توسعه این رشته ها هم گام های ارزنده ای برداشته شده است .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,413,684
تعداد بازدید امروز : 2,517
تعداد بازدید دیروز : 24,828
آخرین به روزرسانی : 1398/05/30