امروز : جمعه 02 فروردین 1398
   
  • داورزنی: اکثر کارشناسان فوتبال از روند آماده سازی تیم ملی ابراز رضایت کرده اند

   داورزنی: اکثر کارشناسان فوتبال از روند آماده سازی تیم ملی ابراز رضایت کرده اند

   معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان درباره تدارکات تیم ملی برای حضور در جام جهانی روسیه گفت: اکثر کارشناسان فوتبال از روند آماده سازی تیم ملی ابراز رضایت کرده اند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمدرضا داورزنی درباره تدارکات تیم ملی برای حضور در جام جهانی روسیه عنوان کرد: خوشبختانه تیم ملی فوتبال کشورمان با بهترین امکانات و پشت سرگذاشتن اردوها راهی روسیه شد. برگزاری 10 دیدار تدارکاتی و همچنین برپایی دو اردوی در سطح بسیار بالا در ترکیه و روسیه، در راستای آماده سازی هر چه بیشتر تیم ملی برای حضور در این مسابقات شکل گرفت. اینکه تیم ملی در کمپی که قرار بود در اختیار تیم ملی ایتالیا باشد اردو زد و در کنار آن برگزاری اردوی دیگر در کمپ بشیکتاش همه و همه در همین راستا قابل ارزیابی است.
   وی افزود: مقایسه تعداد بازی های دوستانه تیم ملی کشورمان پس از صعود به جام جهانی با حریفانش در جام جهانی نشان می دهد که تیم ملی فوتبال،در بحث پشتیبانی وضعیت بسیار مطلوبی داشته است. این موضوع خوشبختانه رضایت جامعه فوتبال را به همراه داشته و پیشکسوتان و اکثر کارشناسان ارزشمند این رشته ورزشی،از روند آماده سازی تیم ملی ابراز رضایت کرده اند.
   داورزنی خاطرنشان کرد: بی شک،دعای خیر مردم پشت سر تیم ملی است.امیدوارم تیم پرافتخار ما در میدان روسیه بتواند بیش از پیش شایستگی هایش را نشان دهد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,014,482
تعداد بازدید امروز : 5,552
تعداد بازدید دیروز : 13,197
آخرین به روزرسانی : 1398/01/02