امروز : جمعه 02 فروردین 1398
   
  • برگزاری مجمع انتخابی هیئت ورزش های رزمی استان هرمزگان

   برگزاری مجمع انتخابی هیئت ورزش های رزمی استان هرمزگان

   مجمع انتخابی هیئت ورزش های رزمی استان به ریاست شادنیا دبیرکل فدراسیون ورزش های رزمی و با حضور دانشور مدیرکل ورزش وجوانان وسایر اعضا در محل سالن جلسات اداره کل برگزارگردید.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان هرمزگان،ابتدا غلامعلی دانشور با اشاره به اینکه ورزش های رزمی با سرپرستی اداره می شد و در همین مدت کم نتایج خوبی را در کشور به دست آورد، افزود: امیدداریم با انتخاب اعضای مجمع شاهد تحول مناسب و چشمگیر در این رشته رزمی باشیم.
   وی بیان کرد: اعضای مجمع نباید تنهابه حضور دراین جلسه اکتفا کنند واعضای مجمع قدرت اجرایی بالایی دارند وباید برتمامی برنامه ها و عملکرد هیئت رزمی اشراف داشته باشند.
   دانشور در پایان گفت: باتوجه به کسب رتبه مناسب از سوی ورزش های رزمی امیدداریم با انتخاب رئیس جدید هیئت این موفقیت ها تداوم داشته باشد و اعضا با همدلی و وحدت و حمایت این رشته رزمی را در سطح کشور معرفی نماییم.
   درادامه دبیرکل فدراسیون ورزش های رزمی اظهارداشت: بابیان اینکه عبدالرحیم سهراب زاده مسئولیت هیئت را با رای مجمع بدست آورد.امید دارم بتواند به خوبی در مدیریت این رشته رزمی موفق ظاهر شود.
   وی تصریح کرد: یکی از راههای موفقیت این رشته ورزشی تعامل با آموزش و پرورش واداره کل ورزش وجوانان است که میتواند این موفقیت را دوچندان کند.
   وی ادامه داد :باید ورزش های رزمی ساحلی در کنار این رشته راه اندازی شود،زیرا ظرفیت و پتانسیل آن در استان هرمزگان وجوددارد و نیازمند توجه و حمایت است تا شاهد باشیم که استان هرمزگان به یکی از پایگاههای مهم ورزش رزمی ساحلی در کشور معرفی شود.
   درپایان این مجمع از بین چهار کاندیدای این رشته به نام های جهانگیر زمانی،عبدالرحیم سهراب زاده ،سعیدداج و علی مجیدزاده رای گیری به عمل آمد و سعید داج 7رای و عبدالرحیم سهراب زاده با 6 رای به دور دوم راه یافتند .
   که در نهایت عبدالرحیم سهراب زاده با کسب 8رای در مقابل 6رای سعید داج ، به مدت 4سال به عنوان رئیس هیئت ورزش های رزمی انتخاب گردید.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,025,023
تعداد بازدید امروز : 16,093
تعداد بازدید دیروز : 13,197
آخرین به روزرسانی : 1398/01/02