امروز : جمعه 02 فروردین 1398
   
  • ثریا آقایی برنامه های خود را جهت حضور در بازیهای المپیک ۲۰۲۰ به رییس فدراسیون ارائه کرد

   ثریا آقایی برنامه های خود را جهت حضور در بازیهای المپیک ۲۰۲۰ به رییس فدراسیون ارائه کرد

   ثریا آقایی ملی پوش بدمینتون کشورمان به منظور حضور در بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو برنامه های خود را به محمدرضا پوریا رییس این فدراسیون ارایه کرد.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این نشست که با حضور فریبا مددی نایب رییس بانوان ، مرتضی مداحی مدیر تیم های ملی و ثریا آقایی در محل فدراسیون برگزار شد ، آقایی ملی پوش بدمینتون کشورمان که دارای نک اول تیم های ملی بدمینتون کشورمان را در اختیار دارد برنامه های خود را جهت حضور در اردوهای پیشرفته و طولانی مدت به فدراسیون بدمینتون اعلام نمود .

   آقایی اظهار داشت : در صورت حضور در مسابقات بین المللی و اردویهای پیشرفته آسیایی و با توجه به داشتن رنک خوب می تواند در بازیهای المپیک توکیو ( ۲۰۲۰ ) حضور یابد .

   وی گفت : هفته گذشته جهت بررسی کمپ های تمرینی اندونزی و مالزی با هزینه شخصی در محل این کمپ ها که دارای اعتبار آسیایی و جهانی می باشد حضوریافته است و با مسوولان این کمپ ها به مذاکره پرداخته که در نهایت اعلام نموده است که تمایل دارد در کمپ اندونزی ( جاروم ) که یکی از کمپ های پیشرفته آسیا می باشد به صورت مستمر حضور یابد .

   در این نشست محمدرضا پوریا رییس فدر اسیون بدمینتون از ثریا آقایی ملی پوش بدمینتون کشورمان تشکر و قدردانی نموده و اظهار داشت : با توجه به داشتن رنک خوبی که اعلام شد و در حال حاضر دارید فدراسیون بدمینتون نگاه ویژه ای به شما دارد .

   پوریا گفت : فدراسیون بدمینتون نیز برنامه ریزی جهت حضور شما در اردوها و مسابقات بین المللی را فراهم خواهد نمود.

   رییس فدراسیون افزود : آقایی در بازیهای المپیک ۲۰۱۶ گذشته نیز می توانست حضور داشته باشد که به دلیل آسییب دیدگی در قسمت زانو از حضور در این بازیهای بازماند.

   پوریا در پایان اظهار داشت : این فدراسیون برای بازیکنان شاخص و برتر بدمینتون که دارای رنک خوبی باشند جهت حضور در بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو کمک های لازم را خواهد کرد .

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,024,992
تعداد بازدید امروز : 16,062
تعداد بازدید دیروز : 13,197
آخرین به روزرسانی : 1398/01/02