امروز : شنبه 27 مهر 1398
   
  • با دعوت از 14 ملی پوش؛

   چهارمین مرحله اردوی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین برگزار می شود

   چهارمین مرحله اردوی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین برگزار می شود

   ملی پوشان تیم وزنه برداری جانبازان و معلولین برای حضور در چهارمین مرحله تمرینات آماده سازی بازی های پاراآسیایی جاکارتا، به اردو فراخوانده شدند.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین،ملی پوشان تیم وزنه برداری جانبازان و معلولین برای حضور در چهارمین مرحله تمرینات آماده سازی بازی های پاراآسیایی جاکارتا، به اردو فراخوانده شدند.
   نادر مرادی، روحاله رستمی، مجید فرزین، سید حامد صلحیپور (تهران)، سامان رضی (گیلان)، امیر جعفری، سید یوسف یوسفی (البرز)، حمزه محمدی (مازندران)، صمد عباسی، علیرضا ایزدی (کرمانشاه)، منصور پورمیرزایی(کرمان)، علیاکبر قریبشیء (فارس)، سیامند رحمان (آذربایجانغربی)، محمدرضا رجبی (قزوین)، 14 ملی پوش دعوت شده به این تمرینات هستند که از 26 خرداد ماه وارد کمپ تیم های ملی جانبازان و معلولین می شوند.
   تمرینات این مرحله با نظارت علی اصغر رواسی، سرمربی تیم ملی، جواد رازی و احمد ملاحسینی، مربیان تیم ملی برگزار می شود و احمد شکری نیز سرپرستی این اردو را بر عهده دارد.
   پس ازآغاز چهارمین مرحله تمرینات تیم ملی از 27 خرداد ماه، ملی پوشان از 3 تیر ماه در رقابت های قهرمانی کشور وزنه برداری شرکت می کنند و اردو 6 تیر ماه به پایان می رسد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,710,670
تعداد بازدید امروز : 5,654
تعداد بازدید دیروز : 13,531
آخرین به روزرسانی : 1398/07/26