امروز : شنبه 03 فروردین 1398
   
  • رئیس فدراسیون نجات غریق در دیدار با مدیر کل ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی:

   نقش دانشگاه های آزاد کشور در ورزش بی بدیل است

   نقش دانشگاه های آزاد کشور در ورزش بی بدیل است

   ایلخان نوری رئیس فدراسیون نجات غریق با مدیرکل ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون نجات غریق و غواصی، ایلخان نوری رئیس فدراسیون با کمال جوانمرد مدیرکل ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی با محوریت آموزش، توسعه و درآمدزایی به گفت و گو نشست.
   در این دیدار نوری ضمن تبریک و اظهار خرسندی از انتصاب دکتر جوانمرد به سمت مدیر ورزش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با حضور دکتر جوانمرد که از جنس ورزش هستند پیشرفت های خوبی در این عرصه حاصل خواهد شد.
   نوری افزود: با توجه به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی دارای زیرساخت های قابل قبولی در حوزه ورزش کشور می باشد امیدواریم با همکاری و انعقاد تفاهم نامه بتوانیم در حوزه آموزش، توسعه و درآمدزایی این ورزش مفرح قدم هایی نو برداریم. دانشگاه آزاد اسلامی در ارتقا علمی آموزشی فدراسیون نجات غریق و غواصی موثر خواهد بود و استفاده از مدرسان این فدراسیون به عنوان اساتید درس تربیت بدنی و صدور کارت نجات غریق برای دانشجویان در پایان ترم و همچنین حمایت دانشگاه آزاد از لیگ نجات غریق نمونه ای از تعامل مثبت این دو ارگان است.
   رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی نقش دانشگاه آزاد اسلامی در ورزش کشور را بی بدیل دانست و عنوان کرد: تیم های ورزشی دانشگاه آزاد در میادین و عرصه های ورزشی خوش درخشیدند و همواره در قلّه افتخار ایستاده است.
   کمال جوانمرد نیز ورزش های آبی، شنا و نجات غریق را در زمره ورزش هایی دانست که دین مبین اسلام بر آن تأکید نموده و این رشته ورزشی را از حالت ورزش صرف فراتر دانست و افزود: تلاش می کنیم تا در راستای تعالیم دین اسلام و آموزه های اخلاقی و انسانی این رشته ورزشی را گسترش دهیم و تقویت نمایید.
   وی در پایان اظهار کرد: با توجه به زیرساخت ها و استخرهای مناسب در واحدهای دانشگاه آزاد در سطح کشور می توان ضمن تعامل با فدراسیون نجات غریق و غواصی خدمات شایان توجهی را به این ورزش ارائه کرد و بدین وسیله سطح نشاط و شادابی را در جامعه ارتقاء بخشید.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,037,054
تعداد بازدید امروز : 10,717
تعداد بازدید دیروز : 17,407
آخرین به روزرسانی : 1398/01/03