امروز : شنبه 04 خرداد 1398
   
  • دکتر سلطانی فر در بدو ورود به سن پترزبورگ:

   بازیکنان ایران انگیزه بالایی برای موفقیت دارند و یقین دارم فعل خواستن را صرف کرده اند

   بازیکنان ایران انگیزه بالایی برای موفقیت دارند و یقین دارم فعل خواستن را صرف کرده اند

   وزیر ورزش و جوانان بامداد امروز با استقبال سرکنسول ایران در سن پترزبورگ وارد این شهر شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر مسعود سلطانی فر در بدو ورود به سن پترزبورگ، با تبریک عید سعید فطر گفت: با یک پرواز مستقیم از تهران و درکنار جمع کثیری از هواداران تیم ملی فوتبال که با شعور و شعف خاص و با انگیزه حمایت از تیم ملی آمده اند راهی سن پترزبورگ شدیم.

   وی با اشاره به موقعیت فرهنگی شهر سن پترزبورگ گفت: این شهر چند سال قبل پایتخت فرهنگی اروپا بوده و آثار فرهنگی و باستانی منحصربفرد دارد که برخی از آنها مثل موزه هرمیتاژ، کاخ پترهف یا شهر پوشکین ثبت جهانی شده اند ولی این آثار امروز تحت الشعاع فوتبال قرار گرفته اند.

   وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه در شهر سن پترزبورگ برای ایرانیان شرایط ویژه ای به وجود آمده افزود: چندین هزار ایرانی را در نقاط مختلف این شهر می بینیم که با یک اشتیاق و نشاط خاصی خودشان را آماده می کنند تا فردا در دیدار مقابل مراکش در استادیوم محل مسابقه به عنوان یار دوازدهم با تشویق تیمشان کمک کنند تا ان شاءالله تیم ملی در اولین بازی ضمن ارائه یک بازی خوب بتواند با پیروزی مقابل مراکش بتواند امتیاز کامل این مسابقه را بگیرد.

   دکتر سلطانی فر افزود: لازم است بگویم که ما در گروه سختی قرار گرفته ایم گروهی که اسپانیا، تیم هشتم رنکینگ فیفا، پرتغال، تیم چهارم رنکینکگ فیفا، ایران ، تیم سی و هفتم رنکینگ فیفا و مراکش تیم چهل و یکم رنکینگ فیفا حضور دارند. به لحاظ ارزش بازیکنان و تعداد بازیکنان معروف و مطرح هم به نظر می رسد بهترین ها در اسپانیا هستند و مجموعه ای از ستارگان فوتبال در آنجا جمع هستند، در پرتغال هم همچنین، ما هم جوانان بسیار با انگیزه و خوبی را داریم که من یقین دارم فعل خواستن را صرف کرده اند و با انگیزه بسیار بالا خودشان را آماده کرده اند و با تدابیر کادر فنی (جمعه) یک دیدار بسیار خوب را خواهیم داشت و امیدوارم در یک دیدار دیدنی امتیاز کامل را بگیریم.

   وزیر ورزش و جوانان در خصوص احتمال دیدار با مسوولان ورزشی کشورهای مختلف گفت: سفارت ما در تلاش است تا با توجه به حضور کشورهای مختلف در سن پترزبورگ بتوانیم دیدارهای دیپلماتیک ورزشی با همتایانمان در کشور های مختلف در طول روزهای کوتاه حضورمان در این شهر که دو روز است داشته باشیم و حتما سعی می کنیم از این فرصت برای گسترش فوتبال کشورمان استفاده کنیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,382,596
تعداد بازدید امروز : 15,779
تعداد بازدید دیروز : 16,285
آخرین به روزرسانی : 1398/03/04