امروز : جمعه 28 تیر 1398
   
  • انعکاس بازی خوب ایران مقابل اسپانیا در رسانه های جهان

   انعکاس بازی خوب ایران مقابل اسپانیا در رسانه های جهان

   بازی قدرتمند و جانانه تیم ملی فوتبال ایران در مقابل اسپانیا به رغم باخت تیم کشورمان مورد توجه رسانه های جهان قرار گرفت.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از ایرنا، تیم ملی فوتبال ایران چهاشنبه شب به رغم باخت یک بر صفر، بازی درخشانی را مقابل اسپانیا به نمایش گذاشت که مورد توجه رسانه های جهان قرار گرفت.
   شبکه خبری سی ان ان در تارنمای خود پس از این بازی نوشت که تیم ملی اسپانیا با اینکه در نیمه اول بیشتر بازی را در دست داشت، اما کمترین تهدید را متوجه دروازه تیم ایران کرد و دیگو کاستا با شانس بسیاری توانست تنها گل تیمش را بزند.
   همچنین روزنامه آمریکایی لس آنجلس تایمز با توصیف سرسختی تیم ملی ایران نوشت که این تیم با وجود باخت مقابل اسپانیا هنوز امکان صعود به مرحله بعد را دارد.
   این روزنامه افزود:پس از یک نیمه ناامید کننده که طی آن اسپانیا نتوانست از سد دفاعی ایران که به خوبی سازمان یافته بود بگذرد، کاستا در نیمه دوم این بن بست را با پاس آندرئ اینیستا شکست.
   تارنمای روزنامه گاردین انگلیس نیز با پرداختن به بازی ایران اسپانیا نوشت که تیم ملی اسپانیا در نیمه اول نتوانست هیچ راهی برای گل زدن پیدا کند چرا که تیم ملی ایران کارش را خوب انجام می داد.
   گاردین همچنین افزود که تیم ملی ایران در 22 بازی گذشته خود نباخته و در 18 مورد از آنها هیچ گلی نخورده است و به همین خاطر هیه‌رو سرمربی تیم اسپانیا تیم ملی ایران را بسیار سرسخت توصیف کرده و گفته که بازیکنان آن از لحاظ فیزیکی قدرتمند هستند و این کار اسپانیا را سخت می کند.
   خبرگزاری رویترز درباره این بازی نوشت: تیم اسپانیا با گل نصفه و نیمه دیگو کاستا در نیمه دوم تیم جسور ایران را در یک بازی نفس گیر با نتیجه یک بر صفر شکست داد.
   رویترز همچنین افزود که گل کاستا کاملا شانسی بود و با برخورد به پای رامین رضائیان و برگشت دوباره به سمت کاستا به صورت اتفاقی وارد دروازه ایران شد.
   این خبرگزاری افزود: اسپانیا پس از این بازی که در میان صدای کرکننده شیپورهای ارتش عظیم طرفداران تیم ایران انجام شد، توانست با کسب بیشترین امتیاز در این گروه نفس راحتی بکشد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 22,684,697
تعداد بازدید امروز : 14,819
تعداد بازدید دیروز : 18,739
آخرین به روزرسانی : 1398/04/28