امروز : شنبه 04 اسفند 1397
   
  • نشست نایب رییسان بانوان هیات های بدمینتون سراسر کشور برگزار شد

   نشست نایب رییسان بانوان هیات های بدمینتون سراسر کشور برگزار شد

   نشست نایب رییسان بانوان هیات های بدمینتون سراسر کشور به ریاست فریبا محمدیان معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد .

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، نشست نایب رییسان بانوان هیات های بدمینتون سراسر کشور به ریاست فریبا محمدیان معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان و با حضور محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون ، زهرا سادات موسوی مدیرکل دفتر هماهنگی بانوان وزارت ورزش و جوانان ، فریبا مددی نایب رییس بانوان فدراسیون بدمینتون و نایب رییسان بانوان هیات های بدمینتون سراسر کشور روز یکشنبه ( سوم تیر ماه جاری ) در سالن اجتماعات فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی برگزار شد .

   فریبا محمدیان معاون امور ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان ضمن تشکر و قدردانی از حضور نایب رییسان بانوان هیاتهای بدمینتون سراسر کشور اظهار داشت : تشکر ویژه ای از آقای پوریا رییس فدراسیون بدمینتون دارم که جزء معدود روسای فدراسیونهای ورزشی کشور می باشد که فرا جنسیتی برنامه ریزی می نمایند ، فرا جنسیتی حمایت می کنند و فرا جنسیتی نظارت می کنند.

   معاون امور ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان افزود : همچنین تشکر خاص دارم از خانم مددی نایب رییس بانوان فدراسیون بدمینتون. وقتی یک بانوی توانمند در یک عرصه مدیریتی قرار می گیرد و توانایی وی مورد قبول و اقبال هم بانوان و آقایان واقع می شود ، افتخاری برای همه ما هست که این شرایط راه را برای بقیه بانوان باز می نماید تا با اعتماد به نفس در این راه گام بردارند و همانگونه راه باز خواهد شد تا آقایان که به عنوان مدیر فعالیت دارند مسوولیت های مهم را به بانوان واگذار نمایند .

   محمدیان در ادامه افزود : این یک بحث دوطرفه است بین رییس و نایب رییس فدراسیون و هر دو به این فضا کمک کردند و من وظیفه دارم که از هر دو بزرگوار قدردانی کنم که توانستند فرهنگ مدیریتی را در این فدراسیون حاکم کنند .

   وی در ادامه خاطرنشان ساخت : به عنوان معاون امور ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در بسیاری از نشست های مدیریتی که برگزار می شود از فدراسیون بدمینتون و دو یا سه فدراسیون دیگر در این زمینه یاد می کنم و این فدراسیونها را به عنوان الگو یاد می کنم زیرا بسیار مهم و تاثیرگذار است که ما بتوانیم الگوهای مثبت و تاثیر گذار را به جامعه ورزشی بشناسانیم و از فرصت های طلایی که در فدراسیون بدمینتون ایجاد شده است استفاده کنیم .

   معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت : خیلی مناسب است که در بحث سازه های ورزشی آن قدر قوی بود و باید خیلی مراقبت کنیم که در این فرایند افراط و تفریط ایجاد نشود و سالنهای ورزشی مورد بهره برداری واقع بینانه هم برای بانوان و هم برای آقایان قرار گیرد .

   محمدیان در ادامه خاطرنشان ساخت : به عنوان معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان به صورت کلی در مباحث استفاده از منابع ملی به شکل یک سویه گرایانه موافق نیستم و باید خیلی مراقبت کنیم که تعادل حفظ شود و تمامی سازه ها ورزشی و سالنهای ورزشی هم برای جمعیت مردان و هم جمعیت بانوان در استانها در اختیار آنان قرار گیرد.

   وی افزود : این نگاه را من به عنوان مسوول در امور ورزش انتظار دارم که شما عزیزان که به عنوان عضو هیات رییسه هیاتهای استان حضور دارید ؛ گاهی اوقات مورد مشورت از سوی افراد برنامه ریز و تصمیم گیر استان قرار خواهید گرفت و تقاضا دارم که این تعادل را حتما حفظ کنید .

   معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت : ما جامعه ای داریم که فرهیختگانش هم آقایان هستند و هم بانوان ، پس ما باید در هر دو حوزه به درستی عمل نمایم .

   او گفت : ما یک جامعه توسعه یافته محسوب می شویم که باید دو بال این توسعه با هم حرکت کند با هم قدرت داشته باشند و چنانچه یک بال حذف شود بال دیگر ضعیف خواهد شد و مشکل ایجاد می شود .

   محمدیان همچنین یادآورد شد که جلو استعدادها گرفته نشود و در توسعه استعدادیابی، فدراسیونهای ورزشی باید همچون فدراسیون بدمینتون عمل نمایند .

   وی در پایان از نایب رییسان بانوان هیاتهای ورزشی درخواست کرد که در تمامی نشست های مسوولان ورزشی استان حضور فعال داشته باشند.

   سپس محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون از حضور فریبا محمدیان معاون و زهرا موسوی مدیرکل دفتر امور بانوان وزارت ورزش و جوانان که همیشه نگاه حمایتی به بدمینتون و بانوان ورزشکار کشور دارند و همچنین حضور نایب رییسان هیات های بدمینتون سراسر کشور که در این نشست به دلیل فعالیت در جهت پیشبرد اهداف فدراسیون قدردانی کرد.

   همچنین فریبا مددی نایب رییس بانوان فدراسیون بدمینتون ضمن تشکر و قدردانی از حضور نایب رییسان هیاتهای بدمینتون در این نشست گزارشی از عملکرد فدراسیون در زمینه های مسابقات داخلی بین المللی کلاسهای داوری ، مربیگری و اردوهای ملی کمپ پیشرفته کنفدراسیون بدمینتون آسیا ( AOP ) اردوها و جشنواره استعدادیابی به صورت کامل ارایه داد.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,100,225
تعداد بازدید امروز : 8,294
تعداد بازدید دیروز : 18,325
آخرین به روزرسانی : 1397/12/03