امروز : شنبه 04 اسفند 1397
   
  • حامد جولائی خبر داد:

   بیش از 50 خانه ورزش روستائی در کردستان تجهیز می شود

   بیش از 50 خانه ورزش روستائی در کردستان تجهیز می شود

   مدیرکل ورزش و جوانان کردستان در جلسه شواری مبارزه با مواد مخدر گفت، بیش از 50 خانه ورزش روستائی در کردستان با امکانات ورزشی در تیرماه جاری تجهیز می شود.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، حامد جولائی در جلسه شواری مبارزه با مواد مخدر که با حضور مدیرکل بهزیستی استان و فرماندار دیواندره در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد، گفت: بیش از 50 خانه ورزش روستائی در کردستان با امکانات ورزشی در تیرماه جاری تجهیز می شود.
   مدیرکل ورزش و جوانان کردستان در این جلسه عنوان کرد، یکی از راه های مبارزه با مواد مخدر ورزش است و افزایش زیر ساخت ها و امکانات ورزشی در شهرها و روستاها می تواند در این موضوع مثمرثمر واقع شود.
   حامد جولائی خاطر نشان کرد، دستگاه های مرتبط با ایجاد شور و نشاط در بین جوانان و مردم نقش بسزایی را در خصوص پیشگیری از موا مخدر ایفا خواهند کرد.
   جولائی در ادامه افزود، در همین راستا تیرماه امسال 54 خانه ورزش روستائی در سطح استان با امکانات ورزشی تجهیز می شوند.
   مدیرکل ورزش و جوانان کردستان تصریح کرد، تجهیز خانه های روستائی با وسایل ورزشی از قبیل: میز تنیس روی میز، تاتامی، فوتبال دستی، دارت، شطرنج و طناب بازی به مبلغ 183 میلیون تومان تجهیز خواهند شد.
   این مقام مسئول گفت، مهران شهبازی بدمینتون باز دیواندره ایی اولین مسافر استان به بازی های آسیائی جاکارتا می باشد که می توان گفت این ورزشکار نمونه بارزی از پرداختن به ورزش قهرمانی و جامعه سالم است.
   وی به برگزاری رقابت های مهم در شهرستان دیواندره اشاره کرد و گفت، در سال گذشته بعد از 20 سال چند مسابقه کشوری را در رشته های مختلف برگزار کردیم و سعی خواهیم کرد در سال جاری نیز این را در کلیه شهرستان ها انجام دهیم.
   مدیرکل ورزش و جوانان کردستان در پایان در خصوص استخر سرپوشیده دیواندره گفت، این پروژه مهم ورزشی در راستای برنامه های فجر 40 تا دهه فجر افتتاح و راه اندازی می شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,110,098
تعداد بازدید امروز : 18,167
تعداد بازدید دیروز : 18,325
آخرین به روزرسانی : 1397/12/04