امروز : شنبه 04 اسفند 1397
   
  • احمدی: هدف ما توسعه فرهنگ ورزش کردن در آحاد جامعه است

   احمدی: هدف ما توسعه فرهنگ ورزش کردن در آحاد جامعه است

   سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی در نخستین جلسه اختصاصی با مدیران، کارشناسان و کارکنان دفاتر توسعه ورزش همگانی و توسعه ورزش روستایی عشایری هدف اصلی این معاونت را توسعه فرهنگ ورزش کردن در میان آحاد جامعه دانست.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، عبدالحمید احمدی در نخستین جلسه اختصاصی با مدیران، کارشناسان و کارکنان دفاتر توسعه ورزش همگانی و توسعه ورزش روستایی عشایری تصریح کرد: با توجه به اهداف، سیاست ها و ماموریت هایی که بر عهده این معاونت است، باید برای هدایت ورزش همگانی و توسعه و ترویج آن در ساختار جدید معاونت، ساز و کارهای مناسب را ایجاد کرده و برای اجرایی شدن آن همه امکانات و ظرفیت های بالقوه را به کار گیریم.

   همچنین در این نشست که صبح امروز در سالن اجتماعات وزارت ورزش و جوانان تشکیل شد، هر یک از مدیران گزارش اجمالی از فعالیت های صورت گرفته، چالش ها و انتظارات را عنوان کردند.

   چند تن از کارشناسان نیز ایده ها و پیشنهادات و دغدغه های خود را با معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی مطرح کردند.

   سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی پس از استماع نظرات گفت: بهره گیری از ظرفیت فکری بدنه کارشناسی خوب و با تجربه یکی از سیاست های اصلی است. این ظرفیت برای تدوین برنامه عملیاتی در حوزه استان ها و فدراسیون ها ضروری است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,100,961
تعداد بازدید امروز : 9,030
تعداد بازدید دیروز : 18,325
آخرین به روزرسانی : 1397/12/04