امروز : شنبه 04 خرداد 1398
   
  • مهدی تاج : تیم ملی ایران همه را سربلند کرد

   مهدی تاج : تیم ملی ایران همه را سربلند کرد

   رییس فدراسیون فوتبال گفت : دو پیام پر محبت و دلگرم کننده مقام معظم رهبری ، انگیزه جوانان و اعضای تیم ملی فوتبال ایران را دو چندان کرد و این موضوع در تاریخ فوتبال کشور برای همیشه به یادگار خواهد ماند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مهدی تاج درباره نتایج تیم ملی در جام جهانی روسیه گفت : بهترین نتیجه پنج دوره حضورمان در جان حهانی را گرفته ایم و اگر کمی بخت با ما یار بود و ضربه طارمی گل شده بود الان ما به جای پرتغال به دور بعد صعود کرده بودیم . دو پیام پر محبت و دلگرم کننده مقام معظم رهبری ، انگیزه جوانان و اعضای تیم ملی فوتبال ایران را دو چندان کرد و این موضوع در تاریخ فوتبال کشور برای همیشه به یادگار خواهد ماند.
   رییس فدراسیون فوتبال درمورد ادامه برنامه های تیم ملی گفت : خوشبختانه وضعیت بسیار مطلوبی بر تیم ملی حاکم است و امیدوارم در جام ملتهای آسیا قهرمانی نصیب ایران شود و بعد از چهل و دو سال جام معتبر قهرمانی ملتهای آسیا برای چهارمین بار به مجموعه افتخارات فوتبال ایران اضافه شود .
   مهدی تاج حفظ آرامش فوتبال ایران و ورزش کشور را بسیار مهم دانست و گفت : همه وظیفه داریم به افزایش شادی و امید مردم به موفقیت فوتبال کمک کنیم و این موضوع یک وظیفه ملی است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,382,196
تعداد بازدید امروز : 15,379
تعداد بازدید دیروز : 16,285
آخرین به روزرسانی : 1398/03/04