امروز : چهارشنبه 02 آبان 1397
   
  • در هم اندیشی پژوهشی منطقه یک کشور مطرح شد

   تاکید احمدی بر لزوم تقویت ظرفیت‌های پژوهشی ادارات کل ورزش و جوانان استان ها

   تاکید احمدی بر لزوم تقویت ظرفیت‌های پژوهشی ادارات کل ورزش و جوانان استان ها

   سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی با تأکید بر لزوم تقویت ظرفیت‌های پژوهشی ادارات کل و بهره‌مندی از توان علمی پژوهشی، منابع انسانی و منطقه‌ای، بر لزوم تبادل اطلاعات علمی بین ادارات کل از طریق برگزاری همایش‌های پژوهشی منطقه‌ای، هم‌اندیشان دبیران شوراهای پژوهش و مطالعات راهبردی استانها، برگزاری کنگر‌ه‌های علمی در حوزه‌های ورزش و جوانان و همایش ارائه‌ی یافته‌های پژوهشی ادارات کل تأکید کرد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان جلسه‌ی هم‌اندیشی دبیران شورای پژوهش ادارات کل ورزش و جوانان منطقه یک کشور با حضور عبدالحمید احمدی سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان البرز برگزار شد.
   احمدی در مقدمه سخنان خود به ترسیم فضای حاصل از حضور شایسته‌ی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2018 روسیه و تأثیر آن بر تقویت هم‌بستگی و هویت ملی اشاره کرد.
   وی در ادامه ضمن تأکید بر لزوم تقویت ظرفیت‌های پژوهشی ادارات کل و بهره‌مندی از توان علمی پژوهشی منابع انسانی منطقه‌ای، بر لزوم تبادل اطلاعات علمی بین ادارات کل از طریق برگزاری همایش‌های پژوهشی منطقه‌ای، هم‌اندیشان دبیران شوراهای پژوهش و مطالعات راهبردی استانها، برگزاری کنگر‌ه‌های علمی در حوزه‌های ورزش و جوانان و همایش ارائه‌ی یافته‌های پژوهشی ادارات کل تأکید کرد.
   سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی همچنین بر توجه به نیازهای خاص هر استان در تعیین اولویتها و انجام مطالعات کاربردی استانی اشاره کرد.
   احمدی در پایان از اصلاح نظام نامه پژوهش و مطالعات راهبردی وزارت ورزش و جوانان به منظور تسریع و تسهیل فرآیندهای اداری پژوهش خبر داد و گفت: اولویت‌های پژوهشی تخصصی مورد نیاز واحدهای ستادی احصاء و تجمیع شده و در جلسه‌ی شورای پژوهش و مطالعات راهبردی مورد تصویب و فراخوان عمومی قرار خواهد گرفت.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,596,609
تعداد بازدید امروز : 4,389
تعداد بازدید دیروز : 22,016
آخرین به روزرسانی : 1397/08/02