امروز : شنبه 04 اسفند 1397
   
  • در حاشیه ی برگزاری دوره آموزشی سواد فضای مجازی با رویکرد سلامت ذهن

   محمدیان : ورزش یک پایگاه بزرگ اجتماعی است / استفاده نادرست ورزشکاران از فضای مجازی هزینه سنگینی دارد

   محمدیان : ورزش یک پایگاه بزرگ اجتماعی است / استفاده نادرست ورزشکاران از فضای مجازی هزینه سنگینی دارد

   معاون توسعه ورزش بانوان با اشاره به اهمیت و اثر گذاری ورزش در جامعه از آن به عنوان یک پایگاه بزرگ اجتماعی که مرجعیت اجتماعی را بنیان می نهد نام برد و تاکید کرد که سیاست وزارت ورزش و جوانان توسعه ورزش در همه ابعاد است و برای دستیابی به این مهم، بهره گیری ازظرفیت فضای مجازی ضروری است .

   فریبا محمدیان در گفت وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان در حاشیه ی برگزاری دوره آموزشی سواد فضای مجازی با رویکرد سلامت ذهن، در خصوص برگزاری این دوره آموزشی اظهار داشت : این دوه آموزشی، براساس اولویت بندی هایی در حوزه سلامت ذهن برای همکاران اعزامی به بازی های آسیایی جاکارتا طراحی شده است .
   او ادامه داد : به این ترتیب در این جلسه، مسوولانی که در بخش بانوان ورزشکار به جاکارتا اعزام خواهند کرد حضور دارند تا راهکارهای لازم برای استفاده از فضای مجازی توسط مدرسین این دوره بیان شود که چگونه ذهن ورزشکاران را می توان در فضا مدیریت کرد .
   معاون وزیر ورزش و جوانان با طرح این سوال که چگونه می توان از فضای مجازی به عنوان فرصت استفاده کرد اذعان داشت : اگر ما در استفاده از فضای مجازی به درستی هدایت نشویم بی تردید دچار یک تهدید می شویم و گاهی اوقات باید هزینه ی سنگینی را یک فدراسیون یا خود ورزشکار بپردازد .
   او یادآور شد : در همین راستا با توجه به سرفصلهای اموزشی، پیش بینی می کنیم تا این دوره به راهکارهای عملیایی منتج شود و با توجه به شناختی که من نسبت به مدرسین این دوره دارم شک ندارم که حاصل این دوره اتفاقات خوبی است که در جاکارتا نمود خواهد یافت .
   محمدیان افزود: یکی از بخش هایی که نواب رییس و سرپرستان تیمهای اعزامی به المپیک اسیایی در این دوره آموزش می بینند بحث ارتقا و ترفیع ورزش بانوان بااستفاده از فضاها ی مجازی است.
   او در ادامه با بیان اینکه سیاست وزارت ورزش در راستای سیاست کلان دولت براین مبنا نهاده شده و این فضا را باید فرصت تلقی کنیم ادامه داد: ورزش یک پایگاه بزرگ اجتماعی است که می تواند ایجاد کننده مرجعیت اجتماعی هم باشد .
   معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان افزود : شهرت در فضای مجازی یک مبحث جامعه شناختی است که این روزها بسیاری از جامعه شناسان به آن می پردازند و مطالعات زیادی را به مردم عرضه می کنند ولی اینکه شهرت چگونه ایجاد و مدیریت شود و چگونه از آن می توان به نفع توسعه ورزش بانوان استفاده کنیم در این دوره آموزشی همه این موارد ، مورد توجه قرار خواهد گرفت .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,101,684
تعداد بازدید امروز : 9,753
تعداد بازدید دیروز : 18,325
آخرین به روزرسانی : 1397/12/04