امروز : شنبه 03 فروردین 1398
   
  • نایب رئیس فدراسیون تنیس روی میز:

   اختصاص یک سوم از سهمیه کاروان اعزامی بازی های آسیایی به بانوان بسیار امیدوار کننده است

   اختصاص یک سوم از سهمیه کاروان اعزامی بازی های آسیایی به بانوان بسیار امیدوار کننده است

   نایب رئیس فدراسیون تنیس روی میز گفت: اختصاص یک سوم از سهمیه کاروان اعزامی بازی های آسیایی جاکارتا به بانوان ورزشکار را بسیار امیدوار کننده است و این اتفاق بدون شک انگیزه دختران ایران را افزایش خواهد داد.

   فاطمه کیوانی نایب رئیس فدراسیون تنیس روی میز در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، اختصاص یک سوم از سهمیه کاروان اعزامی بازی های آسیایی جاکارتا به بانوان ورزشکار را بسیار امیدوار کننده دانست و از مسئولان وزارت ورزش به ویژه معاون توسعه ورزش بانوان که قدمهای اساسی برای این موضوع برداشتند قدردانی کرد.
   وی افزود: دختران تنیس رویمیز ایران برای نخستین بار با سهمیه کامل در بخش تیمی به بازی‌های آسیایی جاکارتا اعزام می شوند و این مشخص کننده این است که یک کار تخصصی برای بیشتر دیده شدن بانوان انجام شده و این اتفاق بدون شک انگیزه دختران ایران را افزایش خواهد داد.
   کیوانی گفت: مسئولین با آگاهی به این موضوع که امکان دارد بعضی از رشته ها مقام آور نباشند فرصت و شرایط را برای حضور بانوان در این مسابقات مهیا کردند که جای خوشحالی و تقدیر دارد و خواهشمندم که در سال های آتی در مسابقات دیگر هم حضور بانوان پر رنگ تر از هر سال باشد.
   وی ادامهداد: ندا شهسواری، مریم صامت، مهشید اشتری و صبا صفری با سرمربیگری بنده ورزشکاران اعزامی به جاکارتا هستیم که 1 ماه پیش هم به مسابقات جهانی اعزام شدیم و امید بر این است که بهترین بازی و عملکرد را ارائه دهیم.
   بر اساس اعلام فدراسیون تنیس روی میز، دختران تنیس باز 2 روز دیگر جهت شرکت در کمپ مشترک ایران- آذربایجان به باکو سفر خواهند کرد و پس از بازگشت اردوها را به طور مداوم تا روز اعزام در تهران ادامه خواهند داد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,037,082
تعداد بازدید امروز : 10,745
تعداد بازدید دیروز : 17,407
آخرین به روزرسانی : 1398/01/03