امروز : شنبه 04 اسفند 1397
   
  • رئیس فراکسیون جوانان مجلس:

   جوانان باید در خط مقدم تیم اقتصادی دولت باشند

   جوانان باید در خط مقدم تیم اقتصادی دولت باشند

   رئیس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی گفت: نیازمند اعتماد به جوانان هستیم و آنها باید در خط مقدم تیم اقتصادی دولت باشند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سیدفرید موسوی روز دوشنبه در دومین همایش ملی جوانان و قانونگذاری که در مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی برگزار شد، با اشاره به عملکرد جوانان در دوران هشت سال دفاع مقدس افزود: امروز وضعیت پیچیده تر از هر زمان دیگری است و نیازمند حضور جوانان شایسته برای پیروزی در جنگ اقتصادی هستیم و آنها باید در خط مقدم چابک، هوشمند و ریسک پذیر باشند.
   وی با بیان این که اعتماد به جوانان می تواند برای افزایش سرمایه اجتماعی کارساز باشد، گفت: مردم می خواهند بدانند که هرآنچه مدیران در توان دارند، انجام می دهند.
   این نماینده مجلس بیان داشت: با توجه به این که در سه چهار ماه اخیر در نوسان های اقتصادی تصمیمات نادرستی گرفته شد، باید بزودی کابینه اقتصادی دولت ترمیم شود.
   وی با تاکید بر این که نمایندگان مجلس برای یک ریال از منابع مالی نیزحساسیت دارند، گفت: اما نیازمند ساماندهی وضعیت استخدامی کشور هستیم چرا که امروزه شاهد هستیم افراد به شکل های مختلفی همچون قراردادی، پیمانی، شرکتی رابطه استخدامی با دولت دارند که باید این وضعیت ساماندهی شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,110,181
تعداد بازدید امروز : 18,250
تعداد بازدید دیروز : 18,325
آخرین به روزرسانی : 1397/12/04