امروز : شنبه 04 اسفند 1397
   
  • محمدیان: تشویق خانواده ها از نزدیک بر بهبود عملکرد ملی پوشان ما موثر است/رکن اساسی صنعت ورزش تماشاگران هستند

   محمدیان: تشویق خانواده ها از نزدیک بر بهبود عملکرد ملی پوشان ما موثر است/رکن اساسی صنعت ورزش تماشاگران هستند

   معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان از تماشاگران به عنوان رکن اساسی صنعت ورزش یاد کرد و افزود: در صدد بهره گیری از این صنعت در راه دستیابی به انسجام ، نشاط ، شور و شوق ملی با هدف ترغیب آنها برای فعالیت های اجتماعی هستیم.

   فریبا محمدیان پس از تماشای بازی بسکتبال ایران و قزاقستان در مجموعه ورزشی آزادی در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: از اینکه بار دیگر شرایطی فراهم آمد تا خانواده های ایرانی بتوانند بازی بسیار پر شور و شوقی را در رشته بسکتبال از نزدیک مشاهده کنند بسیار خرسندم.
   او با بیان اینکه شاهد یک روز خوب و با نشاط بودیم تصریح کرد: بخشی از ورزش را تماشاگران تشکیل می دهند. بانوان و آقایان تماشاگردر تمام دنیا به تعریف یکی از پایه های توسعه ورزش می پردازند. تشویق خانواده ها از نزدیک بر بهبود عملکرد ملی پوشان ما موثر است .

   معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان از تماشاگران ورزش به عنوان رکنی اساسی از ارکان صنعت ورزش یاد کرد و افزود: این صنعت بزرگ اهداف مختلفی را دنبال می کند و ما در صدد بهره گیری از این صنعت در راه دستیابی به انسجام اجتماعی، نشاط، شور ، شوق ملی و تشویق و ترغیب مردم برای فعالیت های اجتماعی هستیم.
   محمدیان افزایش سهم ورزش در اوقات فراغت خانواده ها را یکی از سیاست ها کلان بخش ورزش کشور دانست و تاکید کرد: این بحت در حوزه بانوان بسیار مورد توجه است. حضور بانوان در بستر خانواده ها در چنین عرصه هایی گامی بزرگ برای ترویج ورزش و تزریق ورزش در سبک زندگی روزمره خانواده ها خواهد بود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,100,422
تعداد بازدید امروز : 8,491
تعداد بازدید دیروز : 18,325
آخرین به روزرسانی : 1397/12/04