امروز : شنبه 04 اسفند 1397
   
  • نایب رئیس فدراسیون کاراته:

   اختصاص یک سوم از سهمیه کاروان جاکارتا به بانوان روحیه ورزشکاران زن را بالا برد

   اختصاص یک سوم از سهمیه کاروان جاکارتا به بانوان روحیه ورزشکاران زن را بالا برد

   افسانه باقری نایب رئیس فدراسیون کاراته با بیان این که رقیبان در بازی های آسیایی جاکارتا بسیار هزینه و برنامه ریزی کرده اند گفت: اختصاص یک سوم از سهمیه کاروان جاکارتا به بانوان روحیه ورزشکاران زن را بالا برد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، افسانه باقری با اشاره به 4 سهمیه کاراته بانوان برای حضور در بازیهای آسیایی اظهار داشت: با توجه به تلاش های معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان جهت اختصاص دادن یک سوم از سهمیه اعزامیان جاکارتا به بانوان، فدراسیون کاراته از بین 5 وزنی که دارد 4 وزن را برای اعزام به بازیهای آسیایی انتخاب کرد.
   نایب رئیس فدراسیون کاراته با بیان این که رقیبان در بازی های آسیایی جاکارتا بسیار هزینه و برنامه ریزی کرده اند گفت: اختصاص یک سوم از سهمیه کاروان جاکارتا به بانوان روحیه ورزشکاران زن را بالا برد.
   او ادامه داد: تیم های حریف از مدرسین ژاپنی بهره می برند درحالیکه تمامی مربیان ، سرمربیان و کادر فنی ما در بخش بانوان ایرانی هستند و تصمیم داریم که در آینده حتما از مربیان خارجی استفاده کنیم.
   افسانه باقری با بیان این موضوع که هنوز مربیان و سرمربیان اعزامی به جاکارتا اعلام نشده اند گفت: امکان دارد که فقط یک مربی بتواند تیم را همراهی کند .
   باقری در خصوص سهمیه بانوان کاراته کا در المپیک گفت: خوشبختانه برای المپیک 2018 جوانان توانستیم از بین 3 نفر شرکت کننده ای که داشتیم 2 سهمیه المپیک خانم ها را بگیریم.
   نایب رئیس فدراسیون کاراته از برگزاری اردوهای بزرگسالان به طور مستمر در تهران و اردوی مشترک جوانان در ترکیه خبر داد و تاکید کرد: نهمین اردو برگزار شد و اردوهای دیگری را برای آینده در دستور کار داریم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,101,699
تعداد بازدید امروز : 9,768
تعداد بازدید دیروز : 18,325
آخرین به روزرسانی : 1397/12/04