امروز : شنبه 04 اسفند 1397
   
  • به میزبانی کشور روسیه؛

   چهاردهمین نشست فدراسیون بین المللی ورزشهای دانشگاهی برگزار می شود

   چهاردهمین نشست فدراسیون بین المللی ورزشهای دانشگاهی برگزار می شود

   چهاردهمین نشست فدراسیون بین المللی ورزشهای دانشگاهی فیزو فروم در کشور روسیه برگزار می شود.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی، چهاردهمین نشست فدراسیون بین المللی ورزشهای دانشگاهی فیزو فروم (FISU FORUM 2018) با موضوع "ورزش دانشجویی، سکوی پرشی برای رهبری خلاقانه" مرداد ماه سال جاری در کشور روسیه برگزار می شود.
   بنا براین گزارش موضوع این نشست که بسیار همسو با شعار فیزو یعنی "ستاره‌های امروز، رهبران فردا" می باشد این است که کشف کنند چگونه رهبران جوان می‌توانند خودشان را بواسطه ورزشدانشگاهی به عنوان رهبران آتی جامعه معرفی شوند .
   برگزاری فیزو فروم برای دانشجویان و مسئولین ورزشی فرصتی است تا با یکدیگر درخصوص امور تحقیقی و پژوهشی ورزش دانشگاه ها تبادل نظر داشته باشند.
   فیزو فروم یک رویداد منحصر به فرد است که همه‌ ذینفعان ورزش دانشگاهی شامل دانشجویان، مدیران ورزشی، فدراسیون‌های ورزشی، سازمان‌دهنده ‌های رویدادها و سخنرانان مطرح آکادمیک را گرد هم می‌آورد تا تبادل ایده‌های خود را به اشتراک بگذارند و آینده‌ محیط ورزشی‌ را که در آن فعالیت می‌کنند، ترسیم کنند.
   همچنین علاوه بر جلسات عمومی، کارگاه‌ها و بحث‌های گروهی، تعداد زیادی از فعالیت‌های فرهنگی در طی پنج روز برگزار می‌شود. این شامل بازدیدها و گردش‌ها برای نمایندگان است تا ورزشگاه‌های محل برگزاری یونیورسیاد زمستانی 2019 را ببیند و با فرهنگ کازارنیارسک محل برگزاری یونیورسیاد زمستانی آشنا شوند.
   لازم به ذکر است چهاردهمین نشست فیزو فروم 15 الی 19 مرداد در کشور روسیه (کرازنویارسک) برگزار می شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,101,787
تعداد بازدید امروز : 9,856
تعداد بازدید دیروز : 18,325
آخرین به روزرسانی : 1397/12/04