امروز : شنبه 03 فروردین 1398
   
  • نایب رییس فراکسیون زنان مجلس در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان مطرح کرد؛

   پرچم داری "کیمیا علیزاده" نمادی از توانمندی بانوان جامعه ایرانی است/عملکرد دولت یازدهم و دوازدهم در اعتلای ورزش بانوان مثبت است

   پرچم داری "کیمیا علیزاده" نمادی از توانمندی بانوان جامعه ایرانی است/عملکرد دولت یازدهم و دوازدهم در اعتلای ورزش بانوان مثبت است

   نایب رییس فراکسیون زنان از انتخاب" کیمیا علیزاده" به عنوان پرچم دار کاروان ورزشی ایران در بازی های آسیایی جاکارتا حمایت کرد و این انتخاب را نمادی از توانمندی بانوان ایران اسلامی دانست.

   سیده فاطمه ذوالقدر در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ،انتخاب کیمیا علیزاده را به عنوان پرچم دار کاروان ورزشی ایران انتخابی خوب و ارزشمند دانست و تصریح کرد: این انتخاب قطعا با توجه به به توانمدی فرهنگی و فنی کیمیا علیزاده صورت گرفته و بیانگر این مهم است که نگاه جنسیتی به ورزش وجود ندارد و بر اساس عدالت تصمیم گیری و انتخاب صورت می گیرد.
   نایب رییس اول کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از پیشرفت کیمیا علیزاده در طی سال های اخیر به نیکی یاد کرد و توضیح داد: کیمیا در طی سال های اخیر واقعا پیشرفت بسیار خوبی داشته بطوریکه از رده های سنی پایه تا بزرگسالان مدال های ارزشمندی را در رقابت های آسیایی و جهانی به ارمغان آورده و مدال های ماندگاری را بدست اورده است.
   ذوالقدر، اوج درخشش کیمیا علیزاده را بازی های المپیک ریو عنوان کرد و اظهار داشت: مدال برنز این ورزشکار به عنوان اولین بانوی ایرانی در المپیک فصل جدیدی از فعالیت های ورزشی بانوان را رقم زد و توانمدی فنی و عزت بانوان ایران در عرصه ورزش را به منصه ظهور رساند .
   نایب رییس فراکسیون زنان بار دیگر انتخاب علیزاده را مورد توجه قرار داد و توضیح داد: این انتخاب با هوشمندی و البته در نهایت شایستگی برای کیمیا علیزاده صورت گرفته و می تواند الگویی برای توجه بیشتر دیگر کشورهای اسلامی به ورزش بانوان باشد چرا که ایران در بین کشورهای اسلامی مرجع تلقی می شود و می تواند جریان ساز باشد.
   نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از توسعه ورزش بانوان در طی فعالیت دولت یازدهم و دوازدهم به نیکی یاد کرد و گفت: ورزشکاران بانوان ایرانی در طی سال های اخیر مورد توجه قرار داشته و پیشرفت های خوبی هم در حوزه بین المللیبدست آورده اند که امیدوارم موفقیت های فنی و فرهنگی ورزش بانوان که در رشته های مختلف به اثبات رسیده است ،همچنان استمرار یابد.
   سیده فاطمه ذوالقدر تاکید کرد: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی هم حمایت ها و پشتیبانی های لازم از توسعه ورزش را با تصویب قوانین حمایتی نشان داده اند و قطعا برنامه هایی که منجر به توسعه ورزش در ابعاد مختلف می شود همچنان مورد حمایت مجلس خواهد بود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,037,756
تعداد بازدید امروز : 11,419
تعداد بازدید دیروز : 17,407
آخرین به روزرسانی : 1398/01/03