امروز : دوشنبه 03 تیر 1398
   
  • پس از بازدید از پروژ های مختلف شهرستان جیرفت

   دکتر سلطانی فر: باید منابع را در پروژه های عمرانی متمرکز کنیم

   دکتر سلطانی فر: باید منابع را در پروژه های عمرانی متمرکز کنیم

   وزیر ورزش و جوانان گفت: باید بدون اینکه هزینه های جاری را اضافه کنیم، منابع را در پروژه های عمرانی متمرکز کنیم تا سریعتر سخت افزارها را در اختیار مردم بگذاریم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر مسعود سلطانی فر که صبح امروز به استان کرمان سفر کرده است، پس از بازدید از پروژ های مختلف شهرستان جیرفت، گفت: امروز برنامه کاری مفصلی را در شش شهرستان استان کرمان داریم و قرار است کل پروژه های در دست اجرا و همچنین مشکلات ورزش آن را مورد بررسی قرار دهیم.

   وی ادامه داد: با توجه به رویکردی که دولت در ایجاد عدالت و اختصاص و توزیع امکانات کشور دارد، ما باید به مناطق محروم تر کشور به ویژه شهرستان های جنوب استان کرمان نگاه ویژه ای داشته باشیم و منابع بیشتری را صرف پروژه های این مناطق کنیم.

   وزیر ورزش و جوانان با بیان این که پروژ های شهرستان جیرفت را مورد بررسی قرار داده است، افزود: چند پروژه ای که با مشکلاتی روبرو بودند را برای اختصاص منابع و توسعه امکانات، مورد بررسی و بازدید قرار دادیم و در ادامه هم به پنج شهرستان مختلف استان سفر می کنیم و بررسی های لازم را خواهیم داشت تا ان شاء الله با کمک مسئولین و حمایت نمایندگان استان بتوانیم در دو، سه سال آینده تعداد قابل توجهی از پروژه های نا تمام کشور که بعضا 10، 15 سال بلاتکلیف مانده است را تکمیل کنیم و در اختیار مردم قرار دهیم.

   دکتر سلطانی فر با بیان این که کرمان ظرفیت های خوبی در ورزش دارد، افزود: تکمیل زیر ساخت ها ضمن این که باعث توسعه ورزش همگانی می شود، با توجه به این که مردم و جوانان استان کرمان ظرفیت خوبی در رشته های مختلف ورزشی دارند و قهرمانان بنامی در رشته های مختلف داشتند، در حوزه قهرمانی هم در آینده خبرهای خوشی از ورزش استان کرمان به مردم خواهد داشت.

   وی در پایان با بیان این که باید مدیریت بهتری از امکاناتمان داشته باشیم و ضریب بهره وری را بالا ببریم، گفت: باید بدون اینکه هزینه های جاری را اضافه کنیم منابع را در پروژه های عمرانی متمرکز کنیم تا سریعتر سخت افزارها را در اختیار مردم بگذاریم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 22,072,138
تعداد بازدید امروز : 17,963
تعداد بازدید دیروز : 21,860
آخرین به روزرسانی : 1398/04/03