امروز : سه شنبه 22 آبان 1397
   
  • مسئول سازمان مردم نهاد بامداد فردای زاگرس تاکید کرد :

   سمن ها فعالیت های مناسبی با هدایت وزارت ورزش و جوانان در مبارزه با مواد مخدر دارند

   سمن ها فعالیت های مناسبی با هدایت وزارت ورزش و جوانان در مبارزه با مواد مخدر دارند

   آنچه که در استان ایلام در خصوص پیشگیری مواد مخدر انجام شده است حاصل حمایت هایی است که صورت گرفته است و قطعا در آینده نزدیک اثربخشی این حمایت ها را خواهید دید .

   حامد کرمی که درحوزه پیشگیری با مواد مخدر فعال است، در گفت وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان اظهار داشت :همراهی اداره کل ورزش وجوانان ایلام در حوزه جوانان با سمن ها زمینه رونق بخشی فعالیتهای ما در حوزه های مختلف شده است .
   او ادامه داد : در هر زمان که ضرورتی به وجود آمده مسوولان در دسترس بودند و همین مساله باعث شده اقدامات سمن های که عموما اجرایی هستند با اثرات بیشتری در مسیر اجرا قرار بگیرند .
   مسئول سازمان مردم نهاد بامداد فردای زاگرس ادامه داد: جوانان ایلامی به دلیل مشکلاتی چون اوقات فراغت، اشتغال، فضای نامناسب برای پرداختن به ورزش در معرض خطراتی چون مواد مخدر قرار دارند، به این ترتیب وظیفه سمن هایی مثل ما که وظیفه پیشگیری و فرهنگ سازی را دارند را سنگین تر می کند .
   او تصریح کرد : برای انجام کار بهتر در استان ها تعامل با اداره کل و معاونت جوانان ضروری به نظر می رسد که خوشبختانه در ایلام این امر به راحتی صورت می پذیرد .
   حامد کرمی احساس وظیفه ای که مسوولان استان در قبال سازمانهای مردم نهاد جوانان دارند را نشات گرفته از پیگیری های وزارتخانه عنوان کرد و تصریح کرد : بی تردید تقدیر نامه اهدایی از سوی سازمان پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر به وزیر ورزش وجوانان ، هم حاصل این تعاملات واثراتی است که سمن ها با هدایت وزارتخانه دراین حوزه داشته اند .
   مسئول سازمان مردم نهاد بامداد فردای زاگرس در پایان ضمن قدرشناسی از مسئولان استانی و وزارت ورزش توضیح داد: آنچه که در استان ایلام در خصوص پیشگیری مواد مخدر انجام شده است حاصل حمایت هایی است که صورت گرفته است و قطعا در آینده نزدیک اثربخشی این حمایت ها را خواهید دید .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 17,152,763
تعداد بازدید امروز : 1,419
تعداد بازدید دیروز : 18,049
آخرین به روزرسانی : 1397/08/21