امروز : پنجشنبه 28 شهریور 1398
   
  • وزنه برداری قهرمانی دانشجویان کشور و انتخابی تیم ملی؛

   دانشگاه آزاد قهرمان شد/وزنه برداران برتر معرفی شدند

   دانشگاه آزاد قهرمان شد/وزنه برداران برتر معرفی شدند

   رقابتهای وزنه برداری قهرمانی دانشجویان کشور و انتخابی تیم ملی اعزامی به مسابقات جهانی با معرفی نفرات و تیم های برتر به پایان رسید.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای دانشگاهی، اولین دوره مسابقات وزنه برداری قهرمانی دانشجویان کشور و انتخابی تیم ملی به میزبانی دانشگاه محقق اردبیلی با حضور ۵۹ ورزشکار از ۳۷ دانشگاه سراسر کشور برگزار شد.
   در پایان این رقابت ها تیم اردبیل با ۳۹۷.۶ امتیاز قهرمان شد، تیم های دانشگاه آزاد کرمانشاه با ۳۴۷.۶ امتیاز و دانشگاه آزاد تیران با ۲۰۹.۳ امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.
   نتایج انفرادی این رقابتها به این ترتیب است :
   در وزن ۵۶ کیلوگرم: سامان کریمی از دانشگاه آزاد قروه، محمد محمدی از دانشگاه آزاد تیران و هادی جانی پور از دانشگاه آزاد سیرجان حائز رتبه های اول تا سوم شدند.
   در وزن ۶۲ کیلوگرم: احد محمدی از دانشگاه آزاد ساری، امیر شجاع فرد از دانشگاه تفرش و حسن بادیه نشین از دانشگاه پیام نور رفسنجان به مقام اول تا سوم رسیدند.
   در وزن ۶۹ کیلوگرم: نیما نعمتی از دانشگاه جامع علمی کاربردی زنجان، مرتضی کریمی از دانشگاه آزاد فریدن و امیر امیری از دانشگاه آزاد تیران مقام اول تا سوم را کسب کردند.
   در وزن ۷۷ کیلوگرم: رضا قاسمی از موسسه آموزش عالی نجف آباد، محمدهادی پورحسینی از دانشگاه آزاد خرم آباد و علیرضا کاردانیان از دانشگاه فنی سنندج موفق به کسب مقام های اول تا سوم شدند.
   در وزن ۸۵ کیلوگرم : نیز حامد نوری از دانشگاه آزاد کرمانشاه، ابوالفضل خرده بین از دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر و مهدی نریمانی از دانشگاه سمای کرج اول تا سوم شدند.
   در وزن ۹۴ کیلوگرم: امیر حقوقی از دانشگاه سمای تبریز، ابراهیم غریبی از دانشگاه پیام نور اردبیل و رامین دویرانی از دانشگاه آزاد زنجان مقام اول تا سوم را کسب کردند.
   در وزن ۱۰۵کیلوگرم : رضا بیرالوند از دانشگاه آزاد بروجرد، اشکان ملاشفیعی از دانشگاه آزاد مرودشت و مهرداد هاشم زاده از دانشگاه آزاد اردبیل مقام اول تا سوم را کسب کردند.
   در وزن ۱۰۵+ کیلوگرم : محسن دادرس از دانشگاه محقق اردبیلی، فردین نادری از دانشگاه آزاد اردبیل و محسن ایمانی از دانشگاه آزاد اسلام شهر عناوین اول تا سوم را بدست آوردند.
   همچنین در پایان این دوره از رقابت ها امیر حقوقی، رضا بیرالوند و محسن دادرس به عنوان قهرمان قهرمانان انتخاب شدند.
   نفرات برتراین رقابت ها به عضویت تیم ملی دانشجویان کشور درآمده و به مسابقات جهانی وزنه برداری دانشجویان که شهریور امسال در کشور لهستان برگزار خواهد شد، اعزام می شوند.
   لازم به ذکر است ششمین دوره مسابقات وزنه برداری قهرمانی دانشجویان جهان 29 شهریور الی یکم مهرماه در کشور لهستان برگزار می شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,094,198
تعداد بازدید امروز : 2,754
تعداد بازدید دیروز : 21,504
آخرین به روزرسانی : 1398/06/28