امروز : شنبه 31 فروردین 1398
   
  • علیرضا فغانی در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان:

   تمام تلاش مان برای درخشش نام ایران است / حمایت دکتر سلطانی فر باعث شد که ما با روحیه مضاعف وارد زمین شویم

   تمام تلاش مان برای درخشش نام ایران است / حمایت دکتر سلطانی فر باعث شد که ما با روحیه مضاعف وارد زمین شویم

   داور بین المللی کشورمان گفت: از وزیر ورزش و جوانان که در دو مرحله پیام های دلگرم کننده ای صادر کردند تشکر ویژه دارم. حمایت دکتر سلطانی فر باعث شد که ما با روحیه مضاعف وارد زمین شویم و بهترین قضاوت خود را داشته باشیم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، علیرضا فغانی داور بین المللی کشورمان که هم اکنون در روسیه به سر می برد در خصوص قضاوت های تیم داوری ایران در جام جهانی روسیه به پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: در تمام تورنومنت ها و رقابت هایی که حضور داریم تلاش می‌کنیم تا عملکرد بسیار خوبی داشته باشیم و تمام تلاش مان برای درخشش نام ایران است.
   وی ادامه داد: خدا را شاکریم که تیم داروی ایران در جام جهانی روسیه عملکرد مثبتی داشت و رضایت مسئولین فیفا و ناظرین داوری را جلب کرد.
   فغانی با بیان این که خیلی دوست داشتیم تا به هدف بزرگ مان که قضاوت فینال جام جهانی بود دست پیدا کنیم، افزود: متاسفانه این امرحاصل نشد ولی خوشحالم که همه از عملکرد مان راضی هستند. این موفقیت حاصل زحمات و کار تیمی بود.
   وی با تشکر از تمام مردم و مسئولینی که در این راه تیم داوری ایران را حمایت کردند، افزود: از دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان که در دو مرحله پیام های دلگرم کننده ای صادر کردند تشکر ویژه دارم. حمایت دکتر سلطانی فر باعث شد که ما با روحیه مضاعف وارد زمین شویم و بهترین قضاوت خود را داشته باشیم.
   فغانی در پایان گفت: از سایر مسئولین، ورزشکاران، هنرمندان و عزیزانی که در این مدت همراه ما بودند و با تشویق‌های خود به ما روحیه می دادند تشکر می کنم. تمام این تشویق‌ها و پیام‌ها باعث دلگرمی ما شده بود و ما هم تلاش کردیم تا به نحو احسن کار خود را انجام دهیم.
   تیم داوری کشورمان در جام جهانی روسیه ساعت 2:30 بامداد سه شنبه 26 تیر ماه از طریق فرودگاه امام خمینی وارد تهران می شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,640,544
تعداد بازدید امروز : 18,020
تعداد بازدید دیروز : 26,277
آخرین به روزرسانی : 1398/01/31