امروز : شنبه 03 فروردین 1398
   
  • نایب رییس فدراسیون قایقرانی: بانوان ورزشکار کشورمان توانسته اند شایستگی شان را اثبات کنند /بانوان قایقران با اقتدار در جاکارتا حضور خواهند یافت

   نایب رییس فدراسیون قایقرانی: بانوان ورزشکار کشورمان توانسته اند شایستگی شان را اثبات کنند /بانوان قایقران با اقتدار در جاکارتا حضور خواهند یافت

   نایب رییس بانوان فدراسیون قایقرانی رشد کمی بانوان ورزشکار در کاروان اعزامی به بازی های آسیایی 2018 را حاصل برنامه ریزی، نگاه مثبت مسوولان و تلاش های زنان در میادین ورزشی بین المللی دانست و افزود : بانوان ورزشکار کشورمان با اقتدار در جاکارتا حضور پیدا خواهند کرد .

   فرحناز امیر شقاقی در گفت وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت : ملی پوشان قایقرانی با توجه به عملکرد خوبی که در بازی های اسیایی قبلی داشتند امسال نیز با پشتیبانی وزارت ورزش وجوانان و کمیته ملی المپیک در مواد تعیین شده با قدرت شرکت خواهند کرد .
   او از اسلالوم ، روینگ و آبهای ارام به عنوان رشته هایی یاد کرد که ورزشکارانشان در بازی های اسیایی جاکارتا به مصاف حریفان خواهند رفت .
   نایب رییس بانوان فدراسیون قایقرانی حضور بانوان قایقران در این دوره از رقابتها را به لحاظ کمی و کیفی قابل توجه دانست و تصریح کرد : دختران ما در رقابتهای مختلف توانستند شایستگی های خود را به نمایش بگذارند و برهمین مبنا ضمن جلب نظر مسوولان برای اعزام به بازی های آسیایی ، شرایط مناسب برای آماده سازی شان مهیا شد .
   امیر شقاقی این موضوع را مورد توجه قرار داد که در فدراسیون قایقرانی برنامه ها ی توسعه ای، فرا جنسیتی تدوین شده است و اصل بر مدال اوری وافتخارافرینی گذاشته شده ، تصریح کرد : ما در پی کسب افتخار از میادین بین المللی هستیم واینکه این افتخارات توسط زنان یا مردان کسب شود چندان تفاوتی ندارد مهم آمادگی و کسب افتخار برای ایران است .
   او اضافه کرد: با این دیدگاه خوشبختانه از ابتدای برپایی اردوهای آماده سازی تمامی امکانات برای مردان و زنان به طور یکسان و خوشبختانه در حال حاضر به امادگی مطلوب دست پیدا کرده اند .
   نایب رییس بانوان فدراسیون قایقرانی همچنین به حریفان سر سخت ایران در المپیک اسیایی اشاره کرد و افزود : با توجه به عملکرد بچه ها طی دو سال گذشته بسیار امیدوار هستیم که دختران ما بتوانند به نتایج بسیار خوبی در این رقابتها دست پیدا کنند و من فکر میکنم ارتقاء رنکینگ توسط دختران ما دور از دسترس نیست.
   وی در بخش دیگری از سخنانش کاروان اعزامی به بازی های اسیایی 2018 را مورد توجه قرار داد و این توسعه کمی را حاصل علکمرد بانوان و مشارکت فعال آنها در عرصه های ورزشی و موفقیتهایی که در میادین بزرگ کسب کردند، دانست و افزود : قطعا این تعداد می تواند باعث شود که جایگاه ایران در رویدادهای بزرگ از جمله بازی های اسیایی ارتقاء پیدا کند .
   فرحناز امیر شقاقی ادامه داد : در دوره قبلی بازی های المپیک و بازی های اسیایی، بانوان ما بسیار افتخار افرین بودند و همین نتایج باعث شده که نگاه مسوولان و سیاست گذاران کلان حوزه ورزش به بانوان ورزشکار تغییر کند. ضمن اینکه براین باور هستم که رشد کمی حوزه ورزش می تواند توسعه کیفی این بخش را همراه داشته باشد و بی تردید در دوره های بعدی بازی های اسیایی و المپیک شاهد درخشش بیشتر بانوان خواهیم بود .
   نایب رییس بانوان فدراسیون قایقرانی رشد کمی بانوان ورزشکار در کاروان اعزامی به بازی های اسیایی جاکارتا را حاصل برنامه ریزی، نگاه مثبت مسوولان و تلاش های زنان در میادین ورزشی بین المللی دانست و افزود : زنان ورزشکار کشورمان با اقتدار در این رقابتها حضور پیدا خواهند کرد و برای کشور افتخار می آفرینند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,037,229
تعداد بازدید امروز : 10,892
تعداد بازدید دیروز : 17,407
آخرین به روزرسانی : 1398/01/03