امروز : سه شنبه 03 اردیبهشت 1398
   
  • معرفی و تجلیل از برترین های لیگ‏‏‎های اسکواش کشور در یزد

   معرفی و تجلیل از برترین های لیگ‏‏‎های اسکواش کشور در یزد

   پرونده رقابت‎‎های قهرمانی لیگ‏‏‎های اسکواش کشور پس از رقابت شش روزه ‎‎ ی 30 تیم منتخب باشگاهی و معرفی برترین‎‎ها در یزد بسته شد.

   مراسم اختتامیه لیگ های برتر ، دسته یک و جام حذفی با حضور محمدعلی طالبی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد ، سلیمانی رئیس فدراسیون اسکواش ، مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان ، مهدی جمالی نژاد شهردار یزد ، سیداحمد هاشمی معاون توسعه ورزش و آزاده دهقان مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان ، فرزامی اولین رئیس فدراسیون اسکواش ایران بعد از انقلاب، علی نگهی رئیس هیات اسکواش استان یزد و جمعی دیگر از مسئولین فدراسیون اسکواش و ورزشکاران تیم های مختلف استانی در هتل راه و ماه یزد برگزار شد.

   مجید جلیلی» رییس سازمان لیگ اسکواش کشور در مراسم اختتامیه رقابت ‎‎ های لیگ برتر و لیگ دسته یک اسکواش کشور در این باره خاطرنشان کرد: رقابت‏‏های لیگ برتر اسکواش کشورمان در بخش آقابان امسال با حضور 8 تیم به صورت رفت و برگشت در 4 هفته به میزبانی استان‎‎های یزد، تهران، گیلان و یزد برگزار شد که در نهایت تیم‎‎های کیش اسکواش، یزد الیور و دبیری تبریز به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

   وی ادامه داد: این رقابت‎‎ها در بخش بانوان با حضور 5 تیم واجد شرایط به صورت رفتو برگشت در سه هفته به میزبانی استان‎‎های گلستان، تهران و یزد برگزار و در نهایت تیم‎‎های ندای سلامتی و شادمانی گلستان، ام ال ام تایتان اصفهان و ماتریس یزد در رده‎‎های اول تا سوم جای گرفتند.

   به گفته جلیلی، رقابت‎‎های لیگ دسته اول اسکواش در بخش آقایان با رقابت رفت و برگشتی 7 تیم به میزبانی تهران، گیلان و یزد برگزار شد و عنوان قهرمانی آن به تیم نفت آبان رسید تا این تیم به صوزت مستقیم به لیگ برتر سال آینده صعود کند.

   وی افزود: در این بخش تیم‎‎های سانچی تهران و بیمه آسیای زنجان به ترتیب دوم و سوم شدند.

   رییس سازمان لیگ اسکواش کشورمان با اشاره به حضور 8 تیم در رقابت‎‎های لیگ دسته اول اسکواش بانوان امسال، تصریح کرد: این رقابت‎‎ها به صورت رفت و برگشتی در 2 هفته به میزبانی استان‎‎های تهران و یزد برگزار شد و نهایتاً تیم‎‎های موسسه ورزش یاران اصفهان، بیمه آسیای زنجان و پیوند اعضای تهران به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

   جلیلی در پایان نیز با اشاره به موفقیت‎‎های سال‎‎های اخیر اسکواش کشورمان، از حضور اسکواش به عنوان یکی از رشته‎‎های منتخب جام ملت‎‎های آسیا خبر داد و این موفقیت را نتیجه هم‎‎افزایی و تلاش تمام جامعه اسکواش کشورمان دانست.

   در این مراسم از سوی رئیس فدراسیون اسکواش دو نشان اسکواش به معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و همچنین مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد اعطا کرد.

   همچنین به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر به قید قرعه به سه تن از دختران اسکواش باز جوایزی اهدا شد.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,681,550
تعداد بازدید امروز : 1,980
تعداد بازدید دیروز : 21,506
آخرین به روزرسانی : 1398/02/02