امروز : شنبه 03 فروردین 1398
   
  • سخندان: برای حضور در فینال جام جهانی قطر تلاش می‌کنیم

   سخندان: برای حضور در فینال جام جهانی قطر تلاش می‌کنیم

   کمک داور فوتبال ایران گفت: درست است که شرایطی پیش نیامد که ما در فینال حضور داشته باشیم ولی در چهار بازی که حضور داشتیم همه کارشناسان داخلی و خارجی نمره قبولی به ما دادند و این برای ما بسیار ارزشمند است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان تیم داوری بین المللی ایران شامل علیرضا فغانی، رضا سخندان و محمدرضا منصوری بعد از عملکرد درخشان در بازی‌های جام جهانی 2018 روسیه بامداد روز سه شنبه با استقبال مسئولین وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال به کشور بازگشتند.
   رضا سخندان کمک داور کشورمان که در تیم داوری ایران نمایش قابل قبولی در چهار مسابقه از خود نشان داد در بدو ورود به فرودگاه امام خمینی (ره) اظهار داشت: تیم داوری ما در سه سال گذشته تلاش زیادی انجام داد و سختی کشید تا بتواند نماینده خوبی برای ایران در جام جهانی روسیه باشد. ما در میادین مختلفی که در این سال حضور داشتیم توانستیم شایستگی‌های خودمان را نشان دهیم و اعتماد فیفا را جلب کردیم.
   وی در ادامه افزود: همه تلاش ما این بود که به عنوان یک تیم داوری برای قضاوت در جام جهانی انتخاب شویم و خداروشکر این اتفاق افتاد و توانستیم عملکرد بسیار درخشانی داشته باشیم. هدف تیم داوری ما رسیدن به بازی فینال بود. درست است که شرایطی پیش نیامد که ما در فینال حضور داشته باشیم ولی در چهار بازی که حضور داشتیم همه کارشناسان داخلی و خارجی نمره قبولی به ما دادند و این برای ما بسیار ارزشمند است. لطف خدا شامل حال ما شد که بتوانیم بازی رده‌بندی را نیز سوت بزنیم.
   کمک داور بین‌المللی کشورمان در پاسخ به این سوال که چرا فیفا تیم داوری ایران را برای فینال انتخاب نکرد خاطرنشان ساخت: تیم داوری ما توانایی قضاوت در فینال را داشت و ما وظیفه خودمان را به درستی در زمین انجام دادیم و آن کسی که باید این انتخاب را انجام داده جوابگو باشد. همه تلاش خودمان را خواهیم کرد که در دوره بعد جام جهانی بازی فینال را قضاوت کنیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,037,094
تعداد بازدید امروز : 10,757
تعداد بازدید دیروز : 17,407
آخرین به روزرسانی : 1398/01/03