امروز : شنبه 03 فروردین 1398
   
  • بازدید معاون رییس جمهوری در اموز زنان و خانواده از غرفه وزارت ورزش وجوانان در جشنواره دختران ایران زمین

   ابتکار: توسعه ورزش بانوان بسیار مهم است / امیدوارم شاهد کسب قهرمانی های دختران در رویداهای ورزشی باشیم

   ابتکار: توسعه ورزش بانوان بسیار مهم است / امیدوارم شاهد کسب قهرمانی های دختران در رویداهای ورزشی باشیم

   معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده ضمن بازدید از غرفه وزارت ورزش وجوانان در جشنواره دختران ایران زمین گفت: امیدوارم شاهد کسب قهرمانی های بیشتر دختران در رویدادهای ورزشی باشیم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در روز پایانی جشنواره دختران ایران زمین که به مناسبت روز ملی دختر با محوریت هویت بخشی و نشاط ملی در باغ کتاب تهران برگزار شد، معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده با حضور در غرفه وزارت ورزش و جوانان به سوالات خبرنگار این وزارتخانه پاسخ داد .
   معصومه ابتکار گفت: با توسعه همگانی ورزش می توانیم شاهد کسب عناوین قهرمانی دختران این سرزمین در رویدادهای بزرگ ورزشی باشیم .
   معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده با اشاره به تاثیر ورزش در ارتقاء سطح سلامتی جسمی و روحی ، نشاط و ایجاد انگیزه اظهارداشت : این موضوع می تواند باعث انضباط فردی و اجتماعی نیز بشود .
   او توسعه ورزش بانوان را امری بسیار مهم دانست و در ادامه از انجام کار مشترک دو وزارت ورزش وجوانان و آموزش و پرورش خبر داد و هدف از آن را ارتقاء سطح سلامتی و بستر سازی برای حضور موفق زنان در میادین ورزشی عنوان کرد.
   مشاور رییس جمهوری همچنین به ارتباط توسعه ورزش همگانی و ورزش قهرمانی اشاره کرد و اظهار داشت : امیدوارم با ایجاد زمینه مناسب برای پرداختن بیشتر زنان به ورزش ، شاهد افزایش مدالهای کسب شده توسط دختران در میادین بزرگ ورزشی باشیم.
   در غرفه ای که به همت معاونت بانوان وزارت ورزش و جوانان در باغ کتاب برگزار شد از زهرا موسوی مدیرکل دفتر هماهنگی امور بانوان وزارت ورزش و جوانان توسط معصومه ابتکار تقدیر شد.
   در غرفه وزارت ورزش وجوانان ضمن معرفی و آموزش رشته هایی چون شطرنج، دارت تیراندازی با کمان، طناب زنی و ژیمناستک ، خدماتی چون مشاوره پزشکی ، انجام تست های قند و چربی خوب ، سنجش فشار و قامت سنجی به بازدید کنندگان ارائه شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,037,047
تعداد بازدید امروز : 10,710
تعداد بازدید دیروز : 17,407
آخرین به روزرسانی : 1398/01/03