امروز : شنبه 03 فروردین 1398
   
  • فغانی: امیدوارم مردم از عملکرد ما رضایت داشته باشند/ در تمامی برنامه های رئیس جمهور و وزیر ورزش نام تیم داوری هم لحاظ می شد

   فغانی: امیدوارم مردم از عملکرد ما رضایت داشته باشند/ در تمامی برنامه های رئیس جمهور و وزیر ورزش نام تیم داوری هم لحاظ می شد

   داور بین المللی فوتبال کشورمان گفت: خوشحالم تا آخرین لحظه بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ، نام ایران در این رقابت‌ها طنین انداز بود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و‌ جوانان، علیرضا فغانی که در جلسه مشترک روسای فدراسیون‌ها سخن می گفت ، از وظیفه ی سنگین مسوولان ،برنامه ریزان و سیاستگذاران حوزه ورزش یاد کرد و توضیح داد: در ایام برگزار ی جام جهانی شاهد بودیم که مردم با موفقیت‌های ورزشکاران مان خوشحالی کردند و با ناراحتی هایشان اشک ریختند واقعیت این است آنچه که در سطح جامعه در حوزه ورزش رخ می دهد حاصل اقداماتی است که از سوی شما برای آماده سازی تیم های ورزشی ورزشی انجام شده است .
   او اضافه کرد : اینگونه‌ می توان عنوان کرد که شما مسوولان علاوه بر وظیفه ی سنگینی که برعهده دارید افرادی تاثیر گذار در کشور هستید.
   داور اعزامی کشورمان به بازی های جام جهانی در ادامه افزود: بسیار خوشحالیم که مردم و مسوولان در رقابتهای ۲۰۱۸ روسیه دو تیم از کشورمان ( اعضای تیم ملی و تیم داوری )را پذیرفتند و در تمامی برنامه ها که توسط ریاست محترم جمهور ، وزیر محترم ورزش و جوانان و مسوولان برگزار شد نام تیم داوری هم لحاظ می شد و خدا را شاکریم که سربلند از این آزمون بیرون آمدیم .
   فغانی ادامه داد: همگان این باور را داشتند که تیم داوری ایران می بایست رقابتهای فینال را قضاوت می کرد اما ما معتقدیم آنچه که خواست خداوند است در روسیه اتفاق افتاد و خداوند را شاکریم که توانستیم وظیفه ای که بر عهده مان گذاشته شده بود را به خوبی انجام دهیم و سربلند بیرون بیاییم.
   او گفت آنچه که باعث خرسندی است این است که تا آخرین روز رقابتهای جام جهانی نام ایران در روسیه طنین انداز بود و من امیدوارم مردم از عملکرد ما رضایت داشته باشند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,037,036
تعداد بازدید امروز : 10,699
تعداد بازدید دیروز : 17,407
آخرین به روزرسانی : 1398/01/03