به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در حاشیه جلسه روسای فدراسیون ها با دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان از تیم داوری ایران در رقابت‌های جام جهانی 2018 روسیه تجلیل شد.

رضا سخندان، کمک داور بین‌المللی کشورمان که در کنار علیرضا فغانی قضاوت‌های درخشانی را در این دور از جام جهانی داشتند در گفتگو با خبرنگار برنا درخصوص دیدارش با وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: تقدیر و تشکر می‌کنم از وزارت ورزش و جوانان به ویژه شخص دکتر سلطانی‌فر که همیشه پشتیبان ورزش کشور هستند. قبل از اعزام تیم داوری به جام جهانی روسیه نیز ما با ایشان و همچنین رییس‌جمهور محترم دیدار و گفتگو داشتیم و برگزاری این نوع جلسات انگیزه ما را برای ادامه راه چند برابر می‌کند.

وی در ادامه افزود: در مدتی که بازی‌های جام جهانی در حال برگزاری بود و تیم داوری ما عملکرد خوبی از خود نشان داد پیام‌های مسئولین نظام و مردم عزیز کشور به ما می‌رسید و باعث شد تا روزهای آخر جام جهانی با روحیه و انرژی در صحنه حضور داشته باشیم. تمام تلاشمان را کردیم که برای کشور افتخارآفرینی کنیم و پرچم سه رنگ ایران اسلامی را در روسیه به اهتزاز درآوریم. خداروشکر چهار بازی خوب و سنگین را قضاوت کردیم. بازی آخر ما دیدار رده‌بندی بود و همین که مسئولین ما خوشحال شوند برای ما افتخار بزرگی بود.