امروز : شنبه 03 فروردین 1398
   
  • آغاز عملیات بازسازی و نوسازی چمن ورزشگاه ثامن الائمه(ع) مشهد

   آغاز عملیات بازسازی و نوسازی چمن ورزشگاه ثامن الائمه(ع) مشهد

   مدیر کل ورزش وجوانان خراسان رضوی از بهره برداری ورزشگاه ثامن الائمه(ع) در اسفندماه سال جاری خبرداد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، صبوریان درخصوص شرایط ورزشگاه ثامن الائمه اظهار کرد: عملیات مرمت و بازسازی زمین چمن ورزشگاه از ۲۱ تیرماه سال جاری آغاز شده است که علاوه بر چمن ، تعویض اسکوربوردکه یکی از اشکالات مهم این ورزشگاه به شمار می‌آمد دردستور کار قرار گرفت.
   وی افزود: در جلسه ای که اواخر سال ۹۶ در دفتر مقدوری، معاون عمرانی استاندار خراسان رضوی، با حضور رئیس شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی برگزار شد، رئیس شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، متعهد شدکه مشابه آنچه در ورزشگاه‌های یادگار امام تبریز و نقش جهان اصفهان پیاده سازی شده، در ثامن الائمه مشهد نیز اجرایی شود.
   مدیر کل ورزش وجوانان استان بیان کرد: می توانیم زودتر از زمان اعلام شده کار را به اتمام برسانیم اما به دنبال ایجاد شرایط استاندارد برای این ورزشگاه هستیم.
   مدیر کل ورزش وجوانان استان تصریح کرد: در بهمن ماه یا اوایل اسفند می توانیم میزبان مسابقات لیگ برتر در ورزشگاه ثامن الائمه(ع) مشهد باشیم و به دلیل اینکه همیشه دوومیدانی کاران و فوتبالیست ها مشکلاتی برای تمرین در کناریکدیگر داشته اند،راه اندازی پیست تارتان به دلیل بُعد مسافت و شرایط آنجا هیچ صرفه ای ندارد وقرار نیست روکش تارتان در این مجموعه نصب شود.
   وی افزود: ما نمی خواهیم تجربه سعد آباد را در آنجاتکرار کنیم، به همین دلیل پیست استاد صابری در مجموعه کوثر برای ورزشــکاران دوومیدانی در نظر گرفته شده است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,037,498
تعداد بازدید امروز : 11,161
تعداد بازدید دیروز : 17,407
آخرین به روزرسانی : 1398/01/03