امروز : سه شنبه 03 اردیبهشت 1398
   
  • مدیرکل ورزش وجوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

   حمایت اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمداز طرح های اشتغال زا در حوزه ورزش وجوانان

   حمایت اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمداز طرح های اشتغال زا در حوزه ورزش وجوانان

   علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت : ارائه راهکارها و برنامه های نوین در حوزه جوانان و کسب وکار متضمن بسته حمایتی است که از این طرح ها اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد استقبال می کند .

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی گفت : ارائه راهکارها و برنامه های نوین در حوزه جوانان و کسب وکار متضمن بسته حمایتی است که از این طرح ها اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد استقبال می کند .
   علوی افزود: اعتماد به جوانان همواره مثمر ثمر بوده و استقبال و حضور جوانان نشان از دغدغه های حوزه جوانان را می رساند. مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد افزود:
   تاکنون طرح های برای دریافت تسهیلات کارآفرینی جوانان دریافت شده است.
   وی اظهار داشت :وزارت ورزش و جوانان در راستای تحقق شعار سال با محوریّت حمایت از کالای ایرانی و همچنین تأکیدات ریاست محترم جمهور، حمایت از فکر، ایده و تولید ایرانی برای توسعه اشتغال جوانان، تسهیلاتی را برای این امر اختصاص داده است.
   علوی ادامه داد: این تسهیلات با رویکرد حمایت از کارآفرینی و اشتغال جوانان، حداکثر تا مبلغ یکصد میلیون تومان پرداخت می شود .
   مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد همچنین افزود: یکی از مهمترین اهداف ما در پرداخت تسهیلات، حمایت از سازمان های مردم نهاد حامی اشتغال و کارآفرینی است که در این راستا از طرح کارآفرینی اشتغال بصورت ویژه حمایت شده است.
   وی توجه ویژه به روستاها را یکی از مهمترین اولویت های پرداخت تسهیلات بیان و افزود: طرح پرداخت تسهیلات بر 3 بخش راه اندازی موسسات کارآفرینی، تجهیز، نوسازی و تکمیل مکان های تولیدی و سرمایه در گردش است و حمایت از کسب و کار زنان روستایی، سازمان های مردم نهاد،توسعه الگوی روستاهای بدون بیکار، تولیدات پوشاک و البسه ورزشی ،تجهیزات ،وسایل ورزش زورخانه ای با کیفیت مناسب ،دفاتر مشاوره ازدواج، کارآفرینی اجتماعی، اشتغالزایی در حوزه محیط زیست و کسب و کارهای نوپا از مهم ترین اولویت ها محسوب می شوند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,681,767
تعداد بازدید امروز : 2,197
تعداد بازدید دیروز : 21,506
آخرین به روزرسانی : 1398/02/02