امروز : پنجشنبه 02 خرداد 1398
   
  • مارینا فاگواگا: اینلاین هاکی بانوان ایران می‌تواند جایگاه بالایی در آسیا و جهان پیدا کند/ از مسابقات آسیایی با مدال بازخواهیم گشت

    مارینا فاگواگا: اینلاین هاکی بانوان ایران می‌تواند جایگاه بالایی در آسیا و جهان پیدا کند/ از مسابقات آسیایی با مدال بازخواهیم گشت

   سرمربی تیم ملی اینلاین هاکی بانوان گفت: با توجه به نزدیک شدن مسابقات قهرمانی آسیا این فرصت برای بازیکنان ایران وجود دارد که خودشان را نشان دهند و افتخارآفرینی کنند.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت، رقابت‌های دستجات آزاد و انتخابی تیم ملی اینلاین هاکی بانوان طی روزهای 28 و 29 تیرماه در مجموعه هایپر اسکیت برگزار شد که در پایان این مسابقات تیم آی فیت پرو به مقام قهرمانی رسید. مارینا فاگواگا سرمربی فرانسوی تیم اینلاین هاکی بانوان نیز در این دور از رقابت‌ها در سالن مسابقات حضور داشت و از نزدیک بازی هاکی‌بازان را زیرنظر داشت.

   مارینا فاگواگا دو سال است که در ایران حضور دارد و با بازیکنان اینلاین هاکی کار می‌کند و در این مدت خیلی تلاش کرد که جایگاه اینلاین هاکی بانوان را ارتقا بدهد و این تیم بتواند در آسیا پیشرفت کند.

   سرمربی تیم ملی اینلاین هاکی بانوان دراین مورد می گوید: در این مدت دو سال که هدایت تیم ملی ایران را به عهده گرفتم و با دختران کار می‌کنم این توانایی را در آنها می‌بینم که با تلاش و کوشش خودشان را به سکوهای بالای آسیا و جهان برسانند. کمبودها و ضعف‌هایی وجود دارد اما می‌توان امیدوار بود که این دختران به سمت پیشرفت حرکت کنند. با توجه به نزدیک شدن مسابقات قهرمانی آسیا این فرصت برای بازیکنان ایران وجود دارد که خودشان را نشان دهند و افتخارآفرینی کنند.

   چیزی که میتوانم بگویم این است که در این بازیها رقبای سرسختی داریم و معتقدم که میتوانیم در حین بازی با این تیم‌های قدرتمند که در سطح جهانی مقامهای زیادی آورده‌اند پیشرفت لازم را داشته باشیم. امیدوارم که از این مسابقات با مدال بازگردیم و پیش‌بینی من کسب جایگاه دومی است. ولی خب این را هم نباید فراموش کنیم که قرار است با تیمهای خیلی قوی بازی کنیم مانند چین و هند که از برترین‌های قاره آسیا هستند.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,334,652
تعداد بازدید امروز : 1,933
تعداد بازدید دیروز : 24,820
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02