امروز : چهارشنبه 28 آذر 1397
   
  • مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان خبر داد:

   دستورالعمل صرفه جویی انرژی به مجموعه های ورزشی ابلاغ شده است

   دستورالعمل صرفه جویی انرژی به مجموعه های ورزشی ابلاغ شده است

   مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت: مدیران مجموعه ها با توجه به دستورالعملی که به آنها داده ایم صرفه جویی را آغاز کرده اند و به طور مرتب به ما گزارش می دهند.

   حسن کریمی در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان در خصوص صرفه جویی در انرژی گفت: با توجه به وضعیت کم آبی در کل کشور تصمیم گرفتیم در تاریخ شانزدهم تیرماه سال جاری طی ابلاغیه ای به تمام معاونین، مدیران مجموعه ها و ستادی خود در این خصوص تذکر و برنامه بدهیم و مقرر شد صرفه جویی را سرلوحه کار خود قرار دهند و ما نیز بر روی کار آنها کنترل و نظارت خواهیم داشت.
   وی ادامه داد: مدیران مجموعه ها با توجه به دستورالعملی که به آنها داده ایم صرفه جویی را آغاز کرده اند و به طور مرتب به ما گزارش می دهند. این صرفه جویی ها در موتورخانه،مجموعه ها،چیلرها، آبیاری فضای سبز و استفاده از لامپ های کم مصرف آغاز شده است.

   کریمی اظهار داشت: در شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و با بازدید میدانی که از بخش های مختلف داشتیم برای کاهش صرف انرژی با استفاده از لامپ های کم مصرف برای روشنایی اتاق ها و صرفه جویی در انرژی برای پایین آوردن فشار وارد بر محیط و کاهش هزینه های شرکت قدم برداشتیم و این ها از جمله مواردی است که به پرسنل و مدیران تاکید کرده ایم تا رعایت کنند.

   کریمی افزود: به طور مرتب از اماکن ورزشی و مجموعه ها بازدید خواهیم داشت و ضمن رعایت کاهش مصرف انرژی به بهره برداران هم ابلاغ شده تا در اماکن خود صرفه جویی برق،آب و انرژی را داشته باشند.

   در مجموعه ها ساعات آبیاری فضای سبز را تغییر داده ایم به طوری که ساعت غیر پیک و عصر این کار انجام می شود.

   مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در پایان گفت: در پروژه های ورزشی هم این مساله رعایت می شود و سیستم های روشنایی و انرژی را به روز کرده ایم و در تمامی موارد سعی می کنیم از لوازم کم مصرف استفاده کنیم .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 17,835,094
تعداد بازدید امروز : 9,822
تعداد بازدید دیروز : 23,877
آخرین به روزرسانی : 1397/09/28