امروز : شنبه 03 فروردین 1398
   
  • مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه خبر داد:

   حضور 26 ورزشکار کرمانشاهی در بازیهای آسیایی و پارآسیایی جارکارتا

    حضور 26 ورزشکار کرمانشاهی در بازیهای آسیایی و پارآسیایی جارکارتا

   مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از قطعی شدن حضور 26 ورزشکار،2 مربی و یک داور از استان کرمانشاه در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان استان کرمانشاه؛صابر رحیمی در گفتگو با پایگاه خبری اداره کل،ضمن بیان این مطلب اظهار کرد:این استان در 15 رشته ورزشی در این رقابتها صاحب نماینده است.
   رحیمی با بیان این که تاکنون حضور 19 ورزشکار کرمانشاهی در بازیهای آسیایی قطعی است، اظهار کرد: این ورزشکاران در 10 رشته ورزشی سپک تاکرا،پینگ پنگ،وزنه برداری،کاراته،شیرجه،دوومیدانی،واترپلو،قایقرانی،کبدی،هندبال، موفق به کسب پیراهن تیم های ملی آقایان و بانوان شده اند.
   وی ادامه داد: علاوه بر این عزیزان، هم اکنون 7 ورزشکار شایسته این استان در رشته های دوومیدانی و وزنه برداری در اردوهای تیم های ملی جانبازان و معلولین برای حضور در بازی های پارآسیایی 2018 نیز حضور دارند.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در ادامه از حضور 2 مربی در رشته های بوکس و والیبال و یک داور در رشته جودو از استان کرمانشاه در این رقابتها نیز خبر داد.
   صابر رحیمی در ادامه ضمن آرزوی موفقیت برای این نمایندگان شایسته استان کرمانشاه در بازی های مهم آسیایی و پارآسیایی 2018 جاکارتا،اظهار امیدواری نمود بهترین نتیجه تاریخ ورزش در ادوار مختلف بازی های آسیایی در این دوره رقم بخورد و ورزشکاران استان کرمانشاه نیز با دست پر به کشور بازگردند.
   وی ورزش کرمانشاه در حوزه قهرمانی را سرشاراز استعداد و پتانسیل دانست و گفت: ورزشکاران این استان در ادوار مختلف رقابتهای مهم المپیک،جهانی و آسیایی همواره برای میهن عزیزمان افتخار آفرین بوده اند و امیدواریم در این دوره نیز با رشادت و مبارزه جانانه برای کشور عزیزمان افتخار کسب نمایند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,037,903
تعداد بازدید امروز : 11,566
تعداد بازدید دیروز : 17,407
آخرین به روزرسانی : 1398/01/03