امروز : جمعه 03 خرداد 1398
   
  • الهه منصوریان در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ؛

   دوران طلائی ورزش بانوان به خاطر حمایت ها و توجه لازم رقم خورده است / دکتر سلطانی فر حامی واقعی ورزش است

   دوران طلائی ورزش بانوان به خاطر حمایت ها و توجه لازم رقم خورده است / دکتر سلطانی فر حامی واقعی ورزش است

   الهه منصوریان معتقد است دوران طلائی ورزش بانوان بدلیل توجه مسئولان ورزش کشور و نگاه عادلانه به ورزش بانوان رقم خورده است .   قهرمان وشوی جهان در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اهمیت بازی های آسیایی را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت : آنچه مسلم است مدال آوری در رویداد مهمی چون بازی های آسیایی میزان پیشرفت ورزش قهرمانی را در هر کشور نشان می دهد بنابراین فدراسیون ووشو هم برای حضور در این رویداد برنامه ریزی خوبی بعمل آورده است .
   الهه منصوریان با اشاره به دو مدال برنز و نقره ای که از بازی های آسیایی در ادوار قبل بدست آررده است ، توضیح داد: هیچ ووشوکاری در این رقابت ها به اندازه من تجربه ندارد بنابراین با روحیه بالا و با تکیه بر توان بدنی که با تمرینات و اردوهای خوب بدست آمده است با هدف کسب مدال طلا به میدان می روم.
   این قهرمان نامدار ووشو جهان گفت : شعار " یک ایران یک صدا " شعار پرمحتوایی است ، بر همین أساس تاکید می کنم که با سرحد توان مدال ارزشمند طلا را برای ایران به ارمغان آورم .
   الهه منصوریان عصر حاضر را دوران طلائی ورزش بانوان عنوان کرد و خاطر نشان ساخت: دوران طلائی ورزش بانوان ایران بدلیل توجه مسئولان ورزش کشور به بانوان و قهرمانان این قشر بوده بطوریکه پرچم داری های بانوان در رویدادهای عظیم همچنین حمایت های ارزشمند از بانوان باعث شده است که شرایط برای پیشرفت ورزش بانوان هم مهیا شود و ثمره آن هم افتخارافرینی های بیشتر خواهد بود.
   برنده دو مدال بازی های آسیایی گفت : سال هاست در تیم ملی ووشو بأنوان حضور دارم اما تا حالا ندیده بودم نَفَر اول ورزش ایران به این راحتی در اردوها حضور یابد و با قهرمانان همکلام شود اما در زمان دکتر سلطانی فر این توجه بوجود آمد و روحیه و انگیزه دوچندانی را برای ورزشکاران به همراه داشته است .
   منصوریان یکی دیگر از دلائل مطرح شدن ورزش بانوان را توجه رسانه ها به این قشر دانست و اظهار داشت : از زمانی که نگاه عادلانه و منطقی از سوی مسئولان به ورزش بانوان صورت گرفت ، توجه رسانه ها هم بیشتر شد و قابلیت های بانوان در عرصه بین المللی به اثبات رسید و حتی هنرمندان مطرح سینما هم به ورزش بانوان پرداختند که فیلم از صفر تا سکو یک نمونه است .
   منصوریان از توجه دولت به ورزش بانوان هم به نیکی یاد کرد و گفت : امیدوارم با استمرار در حمایت از ورزش بانوان شاهد ادامه دوران طلائی ورزش بانوان باشیم .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,358,272
تعداد بازدید امروز : 7,740
تعداد بازدید دیروز : 17,813
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02