امروز : سه شنبه 06 فروردین 1398
   
  • دکتر سلطانی فر: نتایج تیم ملی باعث نشاط در جامعه شد/ امیدوارم یکی از سرخابی ها قهرمان آسیا شود

   دکتر سلطانی فر: نتایج تیم ملی باعث نشاط در جامعه شد/ امیدوارم یکی از سرخابی ها قهرمان آسیا شود

   وزیر ورزش و جوانان گفت: وضعیت تیم ملی با شرایط استقلال و پرسپولیس رابطه مستقیم دارد و نتایج تاریخی ایران در جام جهانی فوتبال نیز یکی از دلایل مهمش شرایط خوب این دو تیم بود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر مسعود سلطانی فر در دیدار با علی پروین پیشکسوت فوتبال ایران در خصوص وضعیت فوتبال ملی و رابطه مستقیم آن با شرایط دو باشگاه استقلال و پرسپولیس صحبت کرد.

   وزیر ورزش و جوانان گفت: هر زمانی که این دو باشگاه قوی بوده اند فوتبال ملی ما هم شرایط خوبی داشته است. امسال هم که تیم ملی ما در جام جهانی روسیه نتایج تاریخی گرفت، یکی از دلایل مهمش این بود که استقلال و پرسپولیس وضعشان خوب است.

   وی با تاکید دوباره بر شرایط خوب سرخ آبی ها ی پایتخت، افزود: هر کدام از آنها یک جام داخلی را فتح کردند و هر دو در لیگ قهرمانان آسیا موفق بوده اند و تا یک چهارم صعود کردند.

   وزیر ورزش و جوانان گفت: ان شاء الله یکی از دو تیم استقلال و پرسپولیس امسال فاتح لیگ قهرمانان آسیا شود.

   دکتر سلطانی فر با اشاره به سه بازی تیم ملی در جام جهانی روسیه، گفت: ایرانی هایی که از کشورهای دیگر آمده بودند هم دلشان با تیم ملی بود و قلب همه آنها و مردم کشور برای عزت و سربلندی ایران می تپید.

   وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: بازی ها و نتایج تاریخی تیم ملی در جام جهانی باعث شد، یک ملت بخندد، شاد شود، احساس غرور کند و اعتماد به نفس داشته باشد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,082,890
تعداد بازدید امروز : 4,250
تعداد بازدید دیروز : 15,184
آخرین به روزرسانی : 1398/01/05