امروز : سه شنبه 06 فروردین 1398
   
  • با حضور معاونین وزارت ورزش و جوانان

   دومین جلسه شورای فرهنگی وزارت ورزش و جوانان در سال 97 برگزار شد

   دومین جلسه شورای فرهنگی وزارت ورزش و جوانان در سال 97 برگزار شد

   دومین جلسه شورای فرهنگی در سال 97 با حضور سید عبدالحمید احمدی سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی، محمد مهدی تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان، ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع و مدیران کل ستادی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دومین جلسه شورای فرهنگی وزارت ورزش و جوانان در سال 97، به ریاست سید عبدالحمید احمدی سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی با موضوع «بررسی و تصویب اعتبارات برنامه های فرهنگی حوزه ها و ستادهای مختلف وزارت ورزش و جوانان» برگزار شد.

   احمدی با توجه به موضوع دستور جلسه گفت: اقدامات فرهنگی حوزه ها باید با برنامه عملیاتی سال 97 انطباق داشته باشند تا در مسیر اجرا دچار مانع نشده و بتوان حداکثر اثربخشی را داشته باشند.

   وی ادامه داد: با این نگاه و بر این مبنا، برنامه های ارائه شده توسط معاونت امور جوانان و حوزه بانوان از جمله برنامه هایی هستند که با این سرفصل ها انطباق داشته و مسیر اجرایی شدن شان فراهم است.

   سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی در ادامه این جلسه با اشاره به اهمیت قابلیت ارزیابی برنامه های فرهنگی وزارت گفت: برای اینکه بتوان برنامه ها و فعالیت های فرهنگی در تمامی حوزه ها را مورد ارزیابی قرار داد، باید این فعالیت ها توام با دستورالعمل اجرایی باشند تا بتوانیم در ادامه برنامه ریزی ها با دقت بیشتر گام برداریم.

   در ادامه جلسه ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان نیز با بیان اهمیت و لزوم عمق داشتن و ریشه ای بودن برنامه های فرهنگی، گفت: مناسب است فعالیت های فرهنگی ارائه شده توسط حوزه ها، یک برش عرضی از برنامه عملیاتی آنها باشد تا بتوانیم ارزیابی درستی از میزان تحقق داشته باشیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,081,950
تعداد بازدید امروز : 3,310
تعداد بازدید دیروز : 15,184
آخرین به روزرسانی : 1398/01/05